Valdemaras Venckaitis ir Marijus Grygelis Suomijoje vykusiame tarptautiniame „Vantaa Cup“ graikų-romėnų imtynių turnyre iškovojo bronzos medalius.

Svorio kategorijoje iki 74 kilogramų buvęs tauragiškis V.Venckaitis įveikė suomius Riku Tolkineną (1:0/7:0) bei Jarno Alanderį (1:0/6:3). Imtyje dėl išėjimo į finalą Valdemaras suklupo prieš pasaulio jaunimo čempioną ir Europos pirmenybių prizininką Ruslaną Belchorojevą (0:2/0:1) iš Rusijos. Kovoje dėl trečios vietos Valdemaras Venckaitis nugalėjo rusą Eldarą Botaševą (3:0/1:0). Svoryje grūmėsi 19 atletų.

Sunkiasvoris Marijus Grygelis (120 kg) pirmoje imtyje pralaimėjo Europos jaunimo čempionato prizininkui Taisto Lalli iš Suomiui (0:2/0:3). Antroje imtyje Marijus pranoko pasaulio jaunimo čempionato penktos vietos laimėtoją švedą Sebastianą Lonnborną (4:0/0:3/1:0) ir tarp šešių dalyvių užėmė trečią vietą.

Svorio kategorijoje iki 84 kilogramų Laimutis Adomaitis įveikė suomį Ville Heino (3:0/0:6/3:0), tačiau pralaimėjo ukrainiečiui, Europos čempionato penktos vietos laimėtojui Antonui Babko-Malyj (0:3/1:2) ir tenkinosi devintąja vieta tarp 21 imtynininko. Tame pačiame svoryje vilnietį Vladislavą Lukoševičių įveikė pasaulio jaunimo čempionas Zauras Kareževas iš Rusijos (2:0/1:4/0:2). Vladislavas liko 13 vietoje.

Svorio kategorijoje iki 96 kilogramų pirmąsias imtis pralaimėjo Vilius Laurinaitis ir Aldas Lukošaitis.

Nesėkmingai turnyras susiklostė Edgarui Venckaičiui, kuris svorio kategorijoje iki 66 kilogramų pralaimėjo pasaulio jaunimo čempionui Čingizui Labazanovui iš Rusijos (0:3/0:1) ir Švedijai atstovaujančiam Vahabui Danevšarui (0:1/0:1).

Tarptautiniame turnyre kovojo 27 komandos iš Suomijos, Estijos, Rusijos, Švedijos, Ukrainos, JAV, Kanados, Norvegijos ir Lietuvos – iš viso 93 atletai.