Kaliningrade (Rusija) vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras. Varžybose dalyvavo gausi Lietuvos delegacija – Vilniaus (LOSC), Panevėžio, Kauno, Tauragės bei Visagino imtynininkai. Kaliningrado srities komandą sustiprino sportininkai iš Pskovo srities, bei pajėgi Kaliningrado laisvųjų imtynių rinktinė.

Suaugusieji
Nugalėtoju tapo LOSC auklėtinis Remigijus Guntis (Vilnius-Šiaulių rajonas, 74 kg). Jis atsisakė kovoti jaunių amžiaus grupėje ir sunkiose kovose tapo nugalėtoju tarp suaugusių. Specialistams įsiminė pusfinalio kova su galingu Rusijos atletu, kurioje Remigijus savo pranašumą įrodė, atlikęs 5 balais įvertintą techninį veiksmą.

Jauniai (1993-1995 g.m.)
Antrą vietą laimėjo visaginietis Talgatas Akbulatovas (76 kg). Bronzos medaliai įteikti kauniečiams Tomui Proškui (63 kg) ir Taurui Liaugminui (69 kg) bei Ilja Agekianui iš Visagino (69 kg).

Jaunučiai (1996-1998 g.m.)
Vėl puikiai kovėsi LOSC auklėtinis Kristupas Šleiva (Vilnius- Panevėžys, 42 kg). Šį turnyrą trenerio Vladimiro Audicko auklėtinis laimi trečius metus paeiliui.
Matas Indriševičius šiame turnyre laimėjo vaikų amžiaus grupės varžybas ir nutarė pasigalynėti su vyresniais vaikinas. Startas jaunučių amžiaus grupėje taip pat buvo sėkmingas – Matas įveikė visus ir tapo nugalėtoju svorio kategorijoje iki 29 kilogramų. Matas namo persivežė dvi taures. Apskritai, lapkričio mėnuo M.Indriševičiui buvo sėkmingas – prieš savaitę jis nugalėjo tarptautiniame turnyre Marijampolėje,  o Panevėžio rajono meras Matą apdovanojo kaip geriausią rajono graikų –romėnų imtynių sportininką!
Trečias vietas užėmė visaginietis Dima Parachelašvili (38 kg), kaunietis Jonas Paulauskas (46 kg) ir tauragiškis Gytis Ežerskis (63 kg).

Vaikai (1999-2000 m.g.)
Kaip buvo minėta, nugalėtoju tapo Matas Indriševičius (31 kg). Karolis Kulikauskas (34 kg) iškovojo sidabrą“.  Abu sportininkai iš Panevėžio.

Varžybose dalyvavo180 imtynininkų iš Rusijos, Latvijos ir Lietuvos.