Paskutinėse metų laisvųjų imtynių varžybose – klaipėdiečių triumfas

Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ imtynių sporto salėje vyko Lietuvos laisvųjų imtynių moksleivių-vaikų, gimusių 1997-1999 metais, pirmenybės. Varžybose kovojo 86 imtynininkai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių miestų, Šiaulių, Raseinių, Radviliškio, Kelmės, Vilkaviškio rajonų ir Pagėgių savivaldybės.

Daugiausiai, penkis pirmenybių čempionus, išugdė Klaipėdos treneriai. Trys aukso medaliai iškeliavo į Šiaulius ir Kelmės rajoną.

Iš Šiaulius atstovavusių 12 jaunųjų imtynininkų, šeši buvo kviečiami ant apdovanojimų pakylos.

Geriausiai sekėsi sunkesnio svorio sportininkams — imtynininkams, kurie grūmėsi svorio kategorijose iki 73, 80 ar per 80 kilogramų.

Trenerio Jono Kemzuros auklėtinis Karolis Kravčykas (iki 73 kg), įveikęs keturis priešininkus, pasidabino aukso medaliu.

Tokius pat apdovanojimus iškovojo ir Dovydas Šulcas (iki 80 kg) bei Edvinas Povilaitis (per 80 kg), kuriuos treniruoja Renatas Dijokas.

Jaunųjų laisvųjų imtynininkų sunkiasvorių apdovanojimai ne staigmena — praeityje Šiaulius garsino 20 sykių šalies čempionu tapęs sunkaus svorio „laisvūnas“ Algis Ladieta.

Antrąsias vietas laimėjo Simonas Stonkus (iki 80 kg), kurį treniruoja J. Kemzura, Airidas Danusevičius (iki 50 kg, treneris Edmundas Skrickas). Trečias liko Robertas Remeika (per 80 kg, J. Kemzura).

Ketvirtas buvo Lukas Sudžius (iki 32 kg, J. Kemzura), penkti — Emilis Ivaškevičius (iki 47 kg, J. Kemzura) ir Tautvydas Kvašys (iki 54 kg, J. Kemzura).

Pasak J. Kemzuros, apdovanojimą galėjo iškovoti ir T. Kvašys, tačiau jam nepasisekė burtai.

Tai buvo paskutinės laisvųjų imtynių atstovų varžybos šiemet.

Pirmenybių nugalėtojai ir prizininkai svorio kategorijose:

26–29 kg
1 vieta A. Škeliov (Klaipėda)
2 vieta K. Leščiauskas (Kelmė)
3 vieta V. Prodous (Klaipėda)

32 kg.
1 vieta S. Šakys (Pagėgiai)
2 vieta L. Lipnickas (Raseiniai)
3 vieta G. Jovaiša (Pagėgiai)

35 kg.
1 vieta K. Drobot (Klaipėda)
2 vieta V. Povilaitis (Kelmė)
3 vieta M. Markevičius (Vilkaviškis)

38 kg.
1 vieta T. Minetas (Kelmė)
2 vieta A. Zinkevičius (Vilkaviškis)
3 vieta Ž. Valionis (Radviliškis)
3 vieta A. Karpuchovas (Radviliškis)

41 kg.
1 vieta D. Bušeckas (Klaipėda)
2 vieta G. Narmontas (Raseiniai)
3 vieta A. Ivanauskas (Vilkaviškis)
3 vieta D. Viliušis (Raseiniai)

44 kg.
1 vieta D. Rimkus (Kelmė)
2 vieta N. Gudžiūnas (Raseiniai)
3 vieta M. Paulikas (Raseiniai)
3 vieta K. Lukoševičius (Kaunas)

47 kg.
1 vieta D. Orlov (Klaipėda)
2 vieta K. Zakaras (Pagėgiai)
3 vieta D. Rimkus (Kelmė)
3 vieta M. Adomaitis (Pagėgiai)

50 kg.
1 vieta A. Kuoris (Kelmė)
2 vieta A. Danusevičius (Šiauliai)
3 vieta R. Trofimov (Klaipėda)

54 kg.
1 vieta D. Pauliuščenko (Raseiniai)
2 vieta A. Čižauskas (Radviliškis)
3 vieta M. Damidavičius (Vilkaviškis)
3 vieta R. Starikovas (Pagėgiai)

58 kg.
1 vieta A. Novikov (Klaipėda)
2 vieta R. Mikolaitis (Radviliškis)
3 vieta D. Pečiulionis (Kaunas)
3 vieta D. Eitmantas (Kelmė)

62 kg.
1 vieta L. Damidavičius (Vilkaviškis)
2 vieta J. Augustis (Kelmė)
3 vieta S. Vrublevskis (Šiaulių r.)

66 kg.
1 vieta L. Droženu (Pagėgiai)
2 vieta A. Skyrius (Radviliškis)
3 vieta M. Mandravickas (Radviliškis)

73 kg.
1 vieta K. Kravčik (Šiauliai)
2 vieta E. Zavistauskas (Pagėgiai)
3 vieta E. Bogdzevič (Vilnius)

80 kg.
1 vieta D. Šulcas (Šiauliai)
2 vieta S. Stonkus (Šiauliai)

+80 kg.
1 vieta E. Povilaitis (Šiauliai)
2 vieta D. Nedobor (Klaipėda)
3 vieta R. Rimeika (Šiauliai)

„Šiaulių krašto“ ir www.imtynes.lt informacija