Vilniuje vyks LIF ataskaitinė konferencija

2011 m. sausio 21 dieną, 19 val. (po Lietuvos imtynių čempionato dalyvių svėrimo) Vilniuje, Žemaitės g. 6, I Posėdžių salėje vyks LIF ataskaitinė konferencija.

Dokumentinis formatas Del ataskaitines rinkimines konferencijos          

Balsavimo metu bus skaičiuojami tik mandatus turinčių LIF narių balsai (narių sąrašas pridedamas). Kiekvienas iš paminėtų LIF narių gauna balsavimo teisę konferencijoje ir kai užsiregistruoja turi po 2 (du) balsus.

Prašome Jūsų iki 2011 sausio 19 dienos atsiųsti organizacijos deleguojamų asmenų pavardes (kad nereikėtų stovėti eilėje registruojantis). Jei į konferenciją atvyks tik 1 atstovas, kuris nori balsuoti už neatvykusį narį, jis turi turėti patvirtintą įgaliojimą.

            Konferencijos darbotvarkė:

  1. Pasveikinimo kalba (Paulius Daumantas);
  2. Prezidento ataskaita už 2010 metus (Darius Čepauskas);
  3. 2010 m. sportinių rezultatų apžvalga (rinktinių vyr. treneriai);
  4. Finansinė ataskaita už 2010 m. (Edvardas Malyška);
  5. Einamieji klausimai, diskusija;

 

Jei yra klausimų, kuriuos norite įtraukti i konferencijos darbotvarkę informuokite iš anksto atsiųsdami pageidavimus į Lietuvos imtynių federaciją elektroniniu paštu info@imtynes.lt.

Kelionės išlaidas apmoka komandiruojanti organizacija.

Lietuvos imtynių federacijos narių sąrašas

 

Vilnius:
  1. 1. Imtynių klubas “Vilniaus Imtynių Klubas”               Marijanas Dulko                                 GR
  1. 2.Vilniaus dvikovės sp. šakų mok.                                   Viačiaslav Fiodorov                            LL
  1. 3. Imtynių klubas “Vilniaus imtynių asociacija‘‘         Vladas Miškinis                                   GR
Kaunas:
  1. 1. Imtynių klubas “Lokiai”                                               Saulius Liaugminas                             GR
  1. 2. Imtynių klubas “Imtis”                                                  Vidas Paleckis                                      GR
  1. 3. Jaunalietuvių sporto organizacijos mok.                    Arūnas Paplauskas                             LL
Klaipėda :
  1. 1. Imtynių klubas ’’Kova’’                                               Artūras Ševelkovas                             GR
  1. 2. Imtynių klubas „Laisvūnas“                                        Sergejus Kasimovas                           LL
  1. 3. Klaipėdos m. sp. centras                                                Olegas Voitechovskij                          LL
  1. 4. Imtynių klubas „Švungas“                                            Andrejus Iljinas                                   LL
Šiauliai :
  1. 1. Šiaulų m. b. įstaiga sp. mokykla                                  Juozas Kunkulis                                  GR
  1. 2. Šiaulių m. imtynių klubas                                              Renatas Dijokas                                  LL
  1. 3. Imtynių klubas „Atžalynas“                                         Juozas Kunkulis                                  GR
Panevėžys:
  1. Panevėžio k .k ir sp. centras                                              Vladimiras Audickas                          GR
Marijampolė
  1. 1.“Sūduva“                                                                           Karolis Čiupkevičius                           GR
  1. 2.Marijampolės GR imt. klubas                                       Donatras Stankevičius                       GR
Tauragė:
  1. Imtynių klubas „Tauras“                                                   Kęstutis Šėgžda                                   GR
  1. Tauragės apskrities imtynių federacija                           Jonas Sabutis                                       GR
Visaginas:
  1. Imtynių klubas „Sparta“                                                   Vitalij Nagovicin                  GR
Radviliški
  1. Imtynių sporto klubas „Radviliškio laisvūnas“             Fiodoras Vladimirovas                       LL
Kuršėnai:
  1. Imtynių klubas „Dvikova“                                                                Gediminas Jonuškis                            GR
Vilkaviškis:
  1. Imtynių klubas „Ravyras“                                                                Jonas Jurkynas                                    LL
Raseiniai:
  1. Imtynių klubas „Lūšis“                                                      Valdas Grišius                                      LL
Anykščiai:
  1. Anykščių kūno kultūros ir sporto centras                       Arvydas Krikščiūnas                          GR
Joniškis :
  1. 1. Imtynių klubas „Kova“                                                 Rytis Keršys                                         GR
  1. 2. Joniškio r. sporto mokykla                                            Rytis Keršys                                         GR
Kelmė:
  1. Kelmės vaikų ir jaunimo sp. mokykla                            Nerijus Raila                                         LL
Kazlų Rūda:
  1. Kazlų Rūdos sav. sporto centras                                      Arūnas Sereika                                     GR.
Lazdijai
  1. Lazdijų sporto centras                                                        Vidmantas Dambrauskas                  LL
Pagėgiai:
  1. Imtynių klubas „Skaluva“                                                                Zenonas Komskis                               LL

 

  1. LIF garbės prezidentas Rimantas Bagdonas
  2. Lietuvos graikų-romėnų imtynių rinktines vyr. treneris Grigorijus Kazovskis

 

Pastaba: pastebėjus klaidas ar netikslumus sąraše prašome informuoti.