Paaiškėjo Lietuvos moterų ir laisvųjų imtynių jaunimo pirmenybių nugalėtojai

Šiauliuose vyko šalies moterų ir laisvųjų imtynių pirmenybės. Dėl nugalėtojo titulo varžėsi 112 sportininkų. Nugalėtojais ir prizininkais svorio kategorijose tapo:

 Laisvųjų imtynių jaunimo pirmenybėse dalyvavo 96 vaikinai:
50 kg – 4 sportininkai
I   T.BARACEVIČIUS          (Vilkaviškis)
II  A.ŽEKAS                          (Raseiniai)
III  D. PAURAS                    (Kaunas)

55 kg.- 7 sportininkai
I    G.MILKINTAS                (Raseiniai)
II  
J.PETRAVIČIUS             (Tauragė)
III  
R.VALANTINAS          (Kelmė)
III
   A. SAMOILOVAS         (Klaipėda)

60 kg.- 11 sportininkų
I   T.GRIŠIUS                        (Raseiniai)
II 
M. ŠADAUSKAS             (Raseiniai)
III L.MOCKUS                      (Raseiniai)
III B. BUTKUS                      (Kelmė)

66 kg – 12 sportininkų
I   P. VISAGORSKIS            (Klaipėda)
II 
T.VALČIUKAS                (Šiauliai)
III
L. VALANTINAS            (Kelmė)
III
P. ZAICEV                       (Klaipėda)

74 kg – 22 sportininkai

Nuotraukoje Arnas Draugelis
I   A. DRAUGELIS               (Vilkaviškis-Klaipėda)
II 
A.CHALDEJEV               (Klaipėda)
III T.MUSTEIKIS                  (Kaunas)
III
A. ŠTREIMKIS                (Radviliškis)

84 kg – 25 sportininkai
I    A.KUORIS                       (Kelmė)
II   D. SEDECKAS                (Lazdijai-Kaunas)
III 
M.JOKUBAUSKAS       (Šiauliai)
III  J. RUSINAS                    (Klaipėda-Vilnius)

  
96 kg – 8 sportininkai
I   A. ŠULCAS                       (Šiauliai)
II  T. GALKUS                      (Šiauliai)
III R.DIDŽGALVIS              (Šiauliai)
III A. GEŠTAUTAS              (Kelmė)

120kg – 7 sportininkai
I   J. RUDAVIČIUS              (Pagėgiai)
II 
M. BUŽINSKAS              (Šiauliai)
III M.ALMINSKAS              (Šiauliai)
III T.KARZA                         (Alytus)

Merginų pirmenybėse dalyvavo 16 imtynininkių
51 kg – 1 sportininkė
I   V. KRILAUSKAITĖ        (Šiaulių raj.)

59 kg – 8 sportininkės
I  J. ALDUSEVIČIŪTĖ        (Anykščiai)
IM.CIBULSKYTĖ             (Joniškis)
III
D.RUTKAUSKAITĖ      (Šiauliai)
III V. POLUETKOVAITĖ    (Šiaulių raj.)

63
kg – 3 sportininkės
I   J. ZETIKAITĖ                   (Alytus)
II  S.VENSKEVIČIŪTĖ       (Šiauliai)
III A. JANČIULYTĖ             (Lazdijai)

72
kg – 4 sportininkės
V. BELOVAITĖ                 (Anykščiai)
II  M. MELNIKAITĖ            (Anykščiai)
III L.GALINAUSKAITĖ      (Joniškis)

www.imtynes.lt  informacija