Esztergome (Vengrija) vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių jaunių turnyras. Varžybose puikiai galynėjosi Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis Kristupas Šleiva. Buvęs panevėžietis svorio kategorijoje iki  42 kilogramų įveikė keturis varžovus ir tapo turnyro nugalėtoju.„Ypač džiugu, kad Kristupas įveikė Ukrainos stipriausią kadetą Bogdaną Kaverniuką. Iki šiol jųdviejų akistata baigdavosi ukrainiečio pergalėmis“, – savo auklėtinį giria treneris Vladimiras Audickas.

Be ukrainiečio K.Šleiva užtikrintai nugalėjo du Vengrijos atletus, o finale ant menčių paguldė kroatą Mario Ščepičių. „Kristupo svoryje susirinko solidi kompanija – tarp septyniolikos šio svorio imtynininkų buvo net keturi pernykščio Europos jaunių čempionato dalyviai“, – pažymėjo šalies kadetų rinktinės treneris Olegas Antoščenkovas.

Dar trys mūsų šalies imtynininkai iškovojo bronzos medalius. Trečiąsias vietas užėmė kaunietis Jonas Paulauskas (46 kg), Romas Fridrikas (85 kg) iš Visagino ir uostamiesčio atletas Mantas Knystautas (100 kg).

Vilnietis Andrius Jurevičius (54 kg) užėmė penktą vietą.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo 249 sportininkai iš 14 valstybių.