Budapešte (Vengrija) vyko tarptautinis FILA jaunimo graikų-romėnų imtynių turnyras. Prestižinių varžybų, skambiu pavadinimu „Olimpinės viltys“,  nugalėtoju tapo Julius Matuzevičius. Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis  svorio kategorijos iki 84 kilogramų finale įveikė vengrų pirmą numerį Laszlo Baloghą rezultatu 0:1/ 3:0/1:0 ir iškovojo aukso medalį. Svoryje galynėjosi 13 imtynininkų.

Eivydas Sekus (66 kg, 11 dalyvių) tik finale pralaimėjo vietiniam atletui Laszlo Szabo 0:6/1:7 ir iškovojo „sidabrą“.

Po kojos traumos beatsigaunantis Vilius Laurinaitis svorio kategorijoje iki 96 kilogramų užėmė trečią vietą tarp 8 dalyvių.

Svorio kategorijoje iki 74 kilogramų Remigijus Guntis ir Artūras Sekus  pralaimėjo pirmąsias imtis ir liko toli nuo nugalėtojų pakylos.

„Noriu pagirti  Matuzevičių, kuris nei akimirkos neatsipalaidavo iki paskutinės kovos pabaigos ir užtikrintai tapo turnyro nugalėtoju. Deja, Eivydas Sekus šįkart buvo priešingybė Juliui. Jis per daug atsipalaidavęs išėjo į finalą ir netrukus buvo prigautas parteryje. Antrame kėlinuke  Eivydas neatlaikė tempo. Viliaus kovas nagrinėti per anksti. Jis ne per seniausiai atsikratė ramentų, todėl sunku ką nors sakyti apie Laurinaičio sportinę formą“, – savo auklėtinių kovas apibūdino šalies rinktinės treneris Olegas Antoščenkovas.

Varžybose dalyvavo 116 imtynininkų iš devynių valstybių.