Sankt Peterburge vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras. Varžybose trečiąsias vietas užėmė vilnietis Stanislavas Bajurinas ir Edgaras Voitechovskis iš Klaipėdos.S.Bajurino (66 kg) visi varžovai buvo Rusijos atletai. Stanislavas įveikė Michailą Veličko ir Artemijų Gupanovą, tačiau pralaimėjo finalininkui Danilui Jegorovui. Kovoje dėl brozos S.Bajurinas įveikė Chalilą Umarovą. Šiame svoryje varžėsi 22 imtynininkai.
Svorio kategorijoje iki 84 kilogramų E.Voitechovskis nugalėjo rusą Renatą Kočijevą, įveikė estą Tomą Tamiką, tačiau suklupo imtyje su Armandu Zvirbuliu iš Latvijos. Kovoje dėl trečios vietos Edgaras nugalėjo rusą Alaną Kočijevą. Giedrius Morkis šiame  liko septintas. Svoryje galynėjosi 12 atletų.
Kiti mūsų šalies atletai pasirodė kukliau – Simas Asačiovas (120 kg) užėmė šeštą vietą, o Šarūnas Jurčys (60 kg) liko septintas.
Tarptautiniame turnyre kovojo 112 sportinininkų iš Rusijos, Estijos, Latvijos, Moldavijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Lietuvos.