Vaikų pirmenybėse paaiškėjo stipriausi „laisvūnai“

Šiauliuose vyko  2011 metų Lietuvos vaikų laisvųjų imtynių pirmenybės, kuriose varžėsi 72 dalyviai iš Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių miestų, Kelmės, Radviliškio, Raseinių rajonų ir Pagėgių savivaldybės. Sėkmingiausiai pasirodė Klaipėdos, Raseinių, Radviliškio trenerių auklėtiniai, iškovoję po tris pirmas vietas. Du čempionus išugdė Kelmės treneriai, po vieną aukso medalį išsivežė Alytaus ir Šiaulių komandos. 

Varžybų rezultatai:

                                                                                                                                          .
           26-29 kg
1vieta  Arturas Škeliovas  (Klaipėda);
              32 kg
1 vieta Lukas Lipnickas (Raseiniai),
2 vieta Kipras Leščiauskas  (Kelmė) ,
3 vieta Gytis Jovaiša (Pagėgiai), Svajūnas Šakys (Pagėgiai);
               35kg
1 vieta Ugnius Simanauskis (Kelmė),
2 vieta Tomas Kačiukevičius (Radviliškis),
3 vieta Lukas Šivickas  (Radviliškis), Nikita Vasiljevas (Klaipėda);
                38kg
1 vieta Mantas Motiejauskas (Klaipėda),
2 vieta Tadas Montvilas (Kaunas),
3 vieta Egidijus Šalavėjus (Šiauliai), Artemijus Petrovas (Klaipėda);
                 41kg.
1 vieta Kirilas Drobotas (Klaipėda),
2 vieta Karolis Dijokas (Šiauliai),
3 vieta Edvinas Basevičius (Klaipėda) , Andrejus Maksimovas (Klaipėda);
                 44kg
 1 vieta Gvidas Narmontas (Raseiniai),
 2 vieta Dominykas Viliušis (Raseiniai),
 3 vieta Mindaugas Reimeris (Kelmė);
                  47kg
 1 vieta Aurimas Kuoris (Kelmė),
 2 vieta Erikas Stankejevas (Klaipėda),
 3 vieta Rustamas Jusupovas  (Klaipėda), Kornelijus Stulginskas (Radviliškis);
                  50kg
1 vieta Matas Paulikas (Raseiniai),
2 vieta Nikita Grigorjev (Klaipėda),
3 vieta Adomas Kravčykas,  Mantas Adomaitis (Pagėgiai);
                 54kg
1 vieta Mantas Štankelis (Radviliškis),
2 vieta Rimvydas Starikovas (Pagėgiai),
3 vieta Mantas Pocius (Pagėgiai);
                  58kg
1 vieta Domas Kryžanauskas  (Šiauliai),
2 vieta Arnas Mazurevičius (Šiauliai),
3 vieta Orestas Chaidarovas (Pagėgiai);
                  62kg
1 vieta Kernius Džiaugys (Radviliškis),
2 vieta Arminas Kriščiokaitis (Radviliškis);
                  73kg
1 vieta Aivaras Skirius (Radviliškis),
2 vieta Eimantas Zavistauskas (Pagėgiai),
3 vieta Modestas Mandravickas (Radviliškis);
                 +80kg
1 vieta Ignas Nečajus (Alytus),
2 vieta Robertas Remeika (Šiauliai).
Varžybų sekretorius Arūnas Paplauskas