Frankfurte prie Oderio vyko tarptautinis “Brandenburg Cup“ graikų-romėnų imtynių jaunimo turnyras. Varžybose bronzos medalius iškovojo Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniai Eivydas Sekus ir Julius Matuzevičius.

Pirmasis Eivydo Sekaus treneris Valdas Jasotis džiaugėsi savo auklėtinio laimėjimu. „Broliai Artūras ir Eivydas būtų atradimas krepšinio treneriams. Ačiū Dievui, broliai pasirinko imtynes. Ant kilimo varžovai nejaukiai jaučiasi prieš beveik 190 centimetrų ūgio atletus. Malonu, kad rinktinės treneriai išnaudoja brolių fizines savybes, o šie akivaizdžiai tobulėja“, – Artūrą ir Eivydą Sekus gyrė V.Jasotis.

Eivydas svorio kategorijoje iki 66 kilogramų (20 dalyvių) nugalėjo vokietį Antonio von Tugginerį, lenką Michalą Koslą, bet nusileido būsimam nugalėtojui Frunze Harutyunyanui iš Švedijos. Kovoje dėl trečios vietos E.Sekus įveikė čeką Matousą Morbitzerį.

Svorio kategorijoje iki 84 kilogramų (15 dalyvių) Julius Matuzevičius pranoko suomį Jussį Haloneną, tačiau suklupo prieš Carlą Peterssoną iš Švedijos. Paguodos imtyse dėl bronzos medalio buvęs joniškietis nugalėjo vokiečius Sebastianą Janowskį ir Peterį Ohlerį.

Svorio kategorijoje iki 55 kilogramų (16 dalyvių) Ramūnas Dagys užėmė penktą vietą.

Svoryje iki 74 kilogramų Remigijus Guntis tarp 21 atleto užėmė septintą vietą, o Artūras Sekus liko dešimtoje pozicijoje.

Artūras Macijevskis (60 kg, 19 dalyvių) pralaimėjo pirmą dvikovą ir liko priešpaskutinis.

Tarptautiniame turnyre varžėsi 113 imtynininkų iš dvylikos valstybių.