Greifswalde (Vokietijoje) vyko tarptautinis graikų-romėnų ir moterų imtynių turnyras.  Lietuvai atstovę Anykščių imtynininkai  iškovojo penkis medalius.

Moterų imtynių nugalėtoja svorio kategorijoje iki 59 kilogramų tapo Sima Žiogaitė.

Graikų- romėnų imtynių jaunių amžiaus grupėje užtikrintai kovojo ir aukso medalį laimėjo Brendonas Kuodis (63 kg).

Domas Krikščiūnas (38 kg) laimėjo dvi kovas ir finale susitiko su vokiečiu Alexu Gincu. Vokietijos atletas laimėjo prieš mėnesį vykusi V.Žmogino turnyrą Anykščiuose. Domui revanšas nepavyko – po trijų kėlinukų atkaklios kovos nugalėjo A.Gincas. „Domui kiek pritrūko fizinės jėgos – vokietis net penkiais kilogramais sunkesnis“, – pasakoja varžybas stebėjęs Domo tėvas ir treneris Arvydas Krikščiūnas.

Svorio kategorijoje iki 63 kilogramų bronzos medalį laimėjo Gytis Galinis.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje kovojęs Tomas Sobolevskis pirmą kovą nežymiai nusileido keliais metais vyresniam vokiečiui Henkeliui Kirschmekeriui, kuris tapo šio turnyro nugalėtoju. Paguodos imtyse Tomas įveikė švedą Jensą Klaptersą, o imtyje dėl bronzos medalio nugalėjo Ulricha Schmigelbruwerį iš Vokietijos.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo 143 imtynininkai iš Vokietijos, Suomijos, Švedijos, Latvijos ir Lietuvos.