Šombatelyje (Vengrija) vykstančiame pasaulio jaunių imtynių čempionate penktą vietą užėmė Eividas Stankevičius.

Graikų-romėnų imtynių varžybų svorio kategorijos iki 76 kg turnyro (23 dalyviai) pirmajame rate lietuvis buvo laisvas, antrajame rate 1:0/4:0 nugalėjo estą Raido Liitmae, tačiau ketvirtfinalyje 0:1/0:4 nusileido vėliau į finalą patekusiam turkui Oguzhanui Mesutui Sarisoy’ui ir toliau tęsė kovą paguodos turnyre.

Pirmoje paguodos kovoje E. Stankevičius jau pirmame kėlinuke ant menčių paguldė bulgarą Ayruną Ramadanovskį, tačiau dvikovoje dėl trečiosios vietos ir bronzos medalio 0:6/0:1 pralaimėjo gruzinui Lašai Gobadzei.

Šios svorio kategorijos čempionu tapo vokietis Denisas Kudla, finale 1:0/2:0 palaužęs turko Oguzhano Mesuto Sarisoy’aus pasipriešinimą.

Antrasis bronzos medalis įteiktas Muchamedui Kogotyževui iš Rusijos.

Svorio kategorijos iki 85 kilogramų (23 dalyviai) pirmoje kovoje Romas Fridrikas per vieną minutę paguldė ant menčių Indijos atletą Sendeepą Sandeepą. Antroje imtyje visaginietis praleido kelis būsimo čempionato trečios vietos laimėtojo uzbeko Ulugbeko Alichodžajevo išpuolius ir pralaimėjo rezultatu 0:2/0:6. Aukso medalį šiame svoryje iškovojo suomis Matti Elias Kuosmanenas, kuris finale įveikė čempionato šeimininką Zsoltą Toroką. Antras bronzos medalis atiteko Kevinui Meja Castillo iš Honduro.

Nesėkmingi burtai buvo Mantui Knystautui, kuris svorio kategorijos iki 100 kg pirmoje kovoje 0:1/0:1 nusileido bronzos medalį iškovojusiam Amirui Zarinchegeni iš Irano ir liko 15-as tarp 19-os atletų.

Aukso medalį šioje svorio kategorijoje iškovojo Soslanas Tuskajevas. Rusijos atletas finale ant menčių paguldė gruziną Zurabį Gedečaurį. Antrą bronzos medalį iškovojo azerbaidžanietis Hadžimuradas Čopsijevas.

Nepasisekė lengvasvoriui Kristupui Šleivai (42 kg, 16 dalyvių). Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis jau pirmoje dvikovoje nusileido „bronzą“ iškovojusiam ukrainiečiui Artūrui Politajevui. Beje, Ukrainos jaunių čempioną Kristupas buvo įveikęs prieš porą mėnesių vykusiame turnyre. Šio svorio čempionu tapo gruzinas Ramazas Zoidzė, „sidabras“ atiteko rusui Arifui Mirzajevui, o antru bronzos medaliu apdovanotas armėnas Arturas Simonianas. K.Šleiva liko keturioliktoje vietoje.

Pirmo barjero neįveikė Andrius Jurevičius (50 kg). Vilnietis dvikovą su rumunu George Gaboru pralaimėjo rezultatu 0:3/0:1 ir tarp 22 dalyvių liko septynioliktoje vietoje. Čempiono titulą iškovojo kazachas Mirabekas Ainagulovas. Antrą vietą užėmė Muradas Bazarovas (Azerbaidžanas). Bronzos medaliai įteikti japonui Kenichiro Fumitai ir Saeidui Gordi iš Irano.

Pasaulio graikų-romėnų imtynių jaunių čempionate kovojo 202 atletai iš 49 valstybių.