Taline vyko tarptautinis Kristjano Palusalu graikų-romėnų imtynių turnyras. Šiose prestižinėse varžybose puikiai startavo pasaulio čempionato prizininkas Valdemaras Venckaitis. Po traumų atsigaunantis atletas svorio kategorijoje iki 74 kilogramų įveikė tris varžovus ir užėmė antrą vietą. 2007 metų pasaulio čempionato prizininkas nugalėjo suomius Petterį Kukkolą ir Jusso Ukkolą, Švedijai atstovaujantį Sosorko Gadzijevą, tačiau finale dėl aukso nusileido Jevgenijui Bačko ir Baltarusijos. Svoryje kovojo 13 imtynininkų.

Aukštą ketvirtą vietą tarp 14 sunkiasvorių užėmė lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis Marijus Grygelis (120 kg).

Kiti mūsų šalies atletai pasirodė kukliau – Vilius Laurinaitis (96 kg) užėmė 12 vietą, Julius Matuzevičius (84 kg) liko tryliktas, o Mindaugas Ežerskis tenkinosi keturiolikta vieta. Tiesa, Mindaugas kovojo sau neįprastame svoryje – iki 120 kilogramų, o burtai buvo negailėstingi. Pirmoje imtyje jam teko atlaikyti daugkartinio Europos čempiono ir olimpinių žaidynių prizininko Jurijaus Patrikejevo (Armenija) atakas, o antroje kovoje burtų valia kovojo su pajėgiausiu Ukrainos sunkiasvoriu Aleksandru Černeckiu.

Tarptautiniame turnyre galynėjosi 83 atletai.