Kohtla Jarveje (Estija) vyko tarptautinis laisvųjų imtynių jaunimo turnyras „Kuldkaru Open 2011“. Šiame turnyre Lietuvai atstovavo Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Raseinių laisvųjų imtynių rinktinės nariai. Iš jų net penki sportininkai iškovojo prizines vietas.

Svoryje iki 96 kilogramų pirmąją vietą, įveikęs keturis priešininkus, laimėjo šiaulietis Ailandas Šulcas (treneriai Arūnas Šulcas ir Renatas Dijokas). Tame pačiame svoryje šiaulietis Emilis Šarkovas (treneris Jonas Kermzura) pakartojo praeitų metų šio turnyro rezultatą – jis, nugalėjęs du priešininkus, iškovojo trečiąją vietą.

Sunkiasvoris pagėgiškis, šiuo metu Klaipėdoje gyvenantis Jonas Rudavičius (120 kg, treneriai Zenonas Komskis ir Sergejus Kasimovas) finalinėje kovoje įveikė Aleksandrą Nazarenko iš Latvijos ir iškovojo turnyro nugalėtojo titulą.

Lengviausiame svoryje raseiniškis Andrius Žekas (50 kg) pirmojoje kovoje įveikė estą Oravą Steną, o antroje nežymiai nusileido lenkui Tomaszui Ogonovskiui, kuris vėliau pateko į finalą ir atvėrė Andriui kelią kovoti dėl bronzos medalio. Trenerio Valdo Grišiaus auklėtinis paguodos kovose varžovams neatiduodavė nei vieno taško ir pelnytai iškovojo trečiąją vietą.

Trečiąją vietą svoryje iki 74 kilogramų laimėjo Arnas Draugelis. Arnas pradėjo treniruotis Vilkaviškyje pas trenerį Joną Jurkyną, o pastaruoju metu tobulinasi Klaipėdoje (treneris Sergejus Kasimovas). Turnyre Arnas įveikė tris priešininkus, tačiau suklupo imtyje su Estijos rinktinės nariu, daugkartiniu Estijos čempionu, Europos čempionato aštuntos vietos laimėtoju Eugenijumi Soltruku, kuris šiame svoryje iškovojo pirmąją vietą.

Ketvirtą kartą organizuojamame turnyre kovojo 72 sportininkai iš Rusijos, Baltarusijos, Graikijos, Izraelio, Lenkijos, Vokietijos, Suomijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos.