Anykščiuose paaiškėjo Lietuvos imtynių čempionai ir prizininkai (varžybų protokolai)

Anykščiuose vyko Lietuvos imtynių čempionatas. Dėl nugalėtojų titulo kovojo pajėgiausi šalies imtynininkai. Sportininkai rungėsi trijose olimpinėse rungtyse. Ant kilimo kovojo  graikų-romėnų (79 sportininkai), moterų (27) bei laisvųjų (71) imtynių meistrai. Finalų kovų įrašus stebėkite čia >>


2012 metų Lietuvos graikų-romėnų imtynių čempionato nugalėtojai ir prizininkai
55 kg  (protokolai 2012 GR_55 PDF )

1 JUSTAS  PETRAVIČIUS Vilnius-Tauragė O.Antoščenkovas, J.Sabutis
2 RUTENIS  UGINČIUS Klaipėda A.Ševelkovas
3 PAULIUS  GALKINAS Klaipėda A.Ševelkovas
3 ANDRIUS  JUREVIČIUS Vilnius E.Fainšteinas

60 kg (protokolai 2012 GR 60 PDF )

1 RAMŪNAS  DAGYS Vilnius-Anykščiai O.Antoščenkovas, A.Krikščiūnas
2 TOMAS SOBOLEVSKIS Šiauliai-Anykščiai A.Kaselis, A.Krikščiūnas
3 DONATAS  PETRAVIČIUS Tauragė J.Sabutis
3 VAIDOTAS  DERVINIS Joniškis R.Keršys

66 kg (protokolai 2012 GR_66 PDF)

1 EDGARAS  VENCKAITIS Vilnius-Tauragė R.Vartanovas
2 MINDAUGAS  ŠURMAITIS Kaunas S.Liaugminas
3 ARTŪRAS  MACIJEVSKIS Vilnius E.Fainšteinas
3 POVILAS  ŽUKAUSKAS Šiauliai A.Kaselis

74 kg (protokolai 2012 GR_74 PDF)

1 ALEKSANDRAS  KAZAKEVIČIUS Vilnius R.Vartanovas, R.Gustas
2 VALDEMARAS  VENCKAITIS Vilnius-Tauragė R.Vartanovas, J.Sabutis
3 LAIMONAS  GEČAS Vilnius-Tauragė R.Vartanovas, J.Sabutis
3 ARTŪRAS  SEKUS Vilnius-Šiaulių rajonas O.Antoščenkovas, V.Jasotis

84 kg (protokolai 2012 GR_84 PDF )

1 LAIMUTIS  ADOMAITIS Vilnius-Joniškis R.Vartanovas, V. Audickas
2 JULIUS  MATUZEVIČIUS Vilnius-Joniškis O.Antoščenkovas, V. Audickas
3 DENAS  MARKŪNAS Kaunas-Joniškis V.Paleckis, V.Audickas
3 BENAS  KERŠYS Joniškis R.Keršys

96 kg (protokolai 2012 GR_96 PDF )

1  VILIUS  LAURINAITIS Vilnius-Joniškis O.Antoščenkovas, V.Audickas
2  AURIMAS  ŽIBUTIS Šiauliai V.Žibutis
3  ROMAS  FRIDRIKAS Visaginas V.Nagovicinas
3 TOMAS  GALKUS Šiauliai-Šiaulių rajonas V.Žibutis, V.Jasotis

120 kg (2012 GR_120 PDF )

1 MINDAUGAS  EŽERSKIS Vilnius-Šiauliai R.Vartanovas, E.Skrickus
2 ARTŪRAS  JANKAUSKAS Klaipėda A.Ševelkovas
3 MANTAS  KNYSTAUTAS Vilnius-Klaipėda O.Antoščenkovas, A.Ševelkovas
4 MARIJUS  GRYGELIS Vilnius –Šiaulių rajonas R.Vartanovas, A.Tilenis

 

2012 m. Lietuvos moterų imtynių čempionato nugalėtojos ir prizininkės

 

50 kg

1. VAIDA PUIDAITĖ Kaunas-Vilkaviškis A.Paplauskas, J.Jurkynas
2. DEIMANTĖ BUTAVIČIŪTĖ Šiauliai A.Kaselis
3. GIEDRĖ BALČIŪNAITĖ Šiauliai-Anykščiai V.Žibutis, A.Kaselis, A.Krikščiūnas
3. JUSTINA ALDUSEVIČIŪTĖ Anykščiai A.Krikščiūnas

55 kg

1. KRISTINA DOMIKAITYTĖ Šiauliai-Anykščiai A.Kaselis, A.Krikščiūnas
2. DANUTĖ MIZEREVIČIŪTĖ Kaunas A.Paplauskas
3. JUSTINA ZITIKAITĖ Alytus Š.Miliauskas
3. ALIGIJA VENSLOVIENĖ Anykščiai A.Krikščiūnas

59 kg

1. INDRĖ BUBELYTĖ Šiauliai-Anykščiai A.Kaselis, A.Krikščiūnas
2. MINTARĖ CIBULSKAITĖ Alytus Š.Miliauskas
3. VIRGINIJA POLUEKTOVAITĖ Šiaulių r. V.Budraitis
3.

63 kg

1. DANUTĖ DOMIKAITYTĖ Šiauliai-Anykščiai A.Kaselis, A.Krikščiūnas
2. VAIVA BELOVAITĖ Anykščiai A.Krikščiūnas
3. VIKTORIJA BELOVAITĖ Anykščiai A.Krikščiūnas
3.

72 kg

1. GIEDRĖ BLEKAITYTĖ Šiauliai A.Kaselis, A.Stočkus
2. RŪTA KATKEVIČIŪTĖ Vilkaviškis J.Jurkynas
3. TATJANA FIODOROVA Vilnius V.Fiodorovas
3.

 

2012 m. Lietuvos laisvųjų imtynių čempionato nugalėtojai ir prizininkai

 55 kg

1. TOMAS BARACEVIČIUS Vilkaviškis
2. ANDRIUS ŽEKAS Raseiniai
3. ANDRĖJUS  SAMOILOVAS Klaipėda
3. MINDAUGAS  ŠADAUSKAS Raseiniai

60 kg

1. ŠARŪNAS JURČYS Klaipėda-Kelmė
2. TITAS GRIŠIUS Raseiniai
3. DEIVYDAS ŠIVICKAS Radviliškis
3. EDGARAS PECKUS Kaunas

66 kg

1. ARNAS DRAUGELIS Klaipėda-Vilkaviškis
2. ERIKAS PETRAITIS Kaunas
3. EGIDIJUS SKINKYS Vilkaviškis
3. PAVELAS ZAICEVAS Klaipėda

74 kg

1. EDVINAS SIDARAVIČIUS Kaunas-Vilkaviškis
2. VALDAS  VISAGORSKIS. Klaipėda
3. PRANAS VISAGORSKIS Klaipėda
3. RASTISLAVAS LEGENZOVAS Klaipėda

84 kg

1. EDGARAS VOITECHOVSKIS Klaipėda
2. GIEDRIUS MORKIS Vilnius-Radviliškis
3. AILANDAS ŠULCAS Šiauliai
3. GIEDRIUS NARIJAUSKAS Vilnius -Raseiniai

96 kg

1. MINDAUGAS RUMBUTIS Klaipėda
2. SIMAS ASAČIOVAS Radviliškis
3. JUSTINAS KVIETELAITIS Radviliškis
3. VALDAS ŠIDLAUSKAS Kaunas

120 kg

1. ALEKSANDRAS KUSRAEVAS Vilnius
2. VALDAS KARABINAS Raseiniai
3. IGORIS FIODOROVAS Vilnius
3. EDMINAS ČIRPULIS Šiauliai