Anykščiuose vyko trečiasis Vytauto Šidlausko vardo graikų-romėnų imtynių komandinis turnyras. Varžybose dalyvavo jaunučių ir jaunių amžiaus grupių atletai iš Vilniaus, Klaipėdos, Visagino, Joniškio, Panevėžio ir Anykščių.

Varžybos vyko ratų sistema, todėl kiekviena ekipa išmėgino jėgas su visomis dalyvavusiomis komandomis. Anykštėnai eilinį kartą įrodė, kad yra pajėgiausi šios amžiaus grupės atletai šalyje. Šeimininkai laimėjo visas komandines dvikovas, surinko 10 taškų, iškovojo taurę ir aukso medalius.

Anykštėnai nesunkiai įveikė panevėžiečius (45:10), vilniečius (42:9), visaginiečius (38:13), klaipėdiečius (35:20) ir pajėgią Joniškio komandą (33:21).

Antrąją vietą turnyre iškovojo Visagino ekipa. Bronzos medaliai atiteko sostinės imtynininkams, kurie sugebėjo aplenkti pajėgią Joniškio komandą. Šios komandos surinko po 8 taškus. Aukštesnės vietos pasiskirstė, įvertinus dvikovų kokybę – Visagino sportininkai daugiau kovų laimėjo, paguldę savo varžovus ant menčių. Pagal šį rodiklį  gerai kovoję Joniškio sportininkai nukrito į 4 vietą.

Vilniaus komanda lygiosiomis (26:26) grūmėsi su Visagino ir Panevėžio atletais. Kadangi vilniečiai daugiau pergalių pasiekė paguldę varžovus ant menčių, tai ir iškovojo lemtingus 2 taškus, pakylėjusius juos iki „bronzos“. Beje, vilniečiai minimaliai nusileido Joniškio komandai (25:26).

Uostamiesčio atletai įveikė Panevėžio imtynininkus ir liko penktoje vietoje. Panevėžiečiai tenkinosi šeštąja vieta.

Geriausi komandų imtynininkai buvo apdovanoti Jono Pajarsko ir Juliaus Malelės knyga  „Anykščių imtynių ąžuolai”. Vertinga dovana įteikta Gitui Galiniui (Anykščiai), Dmitrijui Parechelišviliui (Visaginas), Martynui Nemsevičiui (Vilnius), Deividui Gudmonui (Joniškis), Pauliui Galkinui (Klaipėda) ir Ryčiui Indriuševičiui (Panevėžys).

Anykščių komandą papildomais prizais apdovanojo Seimo narys Vytautas Galvonas, kuris geriausiems sportininkams įteikė radijo imtuvus, knygas, kalendorius.

Imtynių veteranas Vladimiras Strolia komandoms parūpino gaiviųjų gėrimų.