Saldus (Latvija) miesto graikų-romėnų imtynių klubo įsteigimo 40–mečio proga buvo organizuotas tarptautinis imtynių turnyras. Varžybose dalyvavo šešių šalių imtynininkai. Lietuvai sėkmingai atstovavo Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas“ auklėtiniai – visi trys kovoję atletai iškovojo medalius.

Svoryje iki 35 kg imtynininkas Edgaras Gendvilis įveikė visus priešininkus ir tapo šių varžybų nugalėtoju. Jo grupėje kovojo 24 imtynininkai.

Suaugusiųjų grupėje puikai pasirodė šių metų šalies čempionato antrosios vietos laimėtojas Tomas Sobolevskis. Jis tik finale 0:1/5:0/1-3 nusileido Latvijos sportininkui ir užėmė antrą vietą.

Kitas šios mokyklos mokinys Lukas Revotas kovojo jaunių grupėje ir užemė trečiąją vietą svorio kategorijoje iki 63 kilogramų.

Sportininkus varžyboms ruošė treneriai V.Žibutis, A.Kaselis ir A.Stočkus.