Šalies graikų-romėnų imtynių rinktinė vieši JAV. Colorado Springse komanda ruošiasi naujam sezonui ir dalyvauja varžybose. Po sėkmingo pasirodymo Jacko Pinto tarptautiniame turnyre mūsų šalies atletai stojo į mūšį prestižiniame olimpinio čempiono Dave Schultzo turnyre. Šiose varžybose itin galingai kovojo šalies imtynių viltis Vilius Laurinaitis. Pasaulio jaunimo čempionas laimėjo visus susitikimus ir tapo turnyro nugalėtoju svoryje iki 96 kilogramų!

Ant nugalėtojų pakylos lipo dar du Lietuvos atletai. Aleksandras Kazakevičius (84 kg) ir Mindaugas Mizgaitis (120 kg) pasipuošė bronzos medaliais.

Komandų įskaitoje mūsų šalies ekipa užėmė trečią vietą. Mūsiškius aplenkė Kazachstano ir Kinijos rinktinės.

„Nekėlėm sau aukštų tikslų. Sezono pradžia, todėl svarbu buvo išvengti traumų. Kovo mėnesį Tbilisyje pirmas rimtas egzaminas – Europos čempionatas, todėl svarbu iki to laiko ištaisyti klaidas ir užlopyti spragas. Su sportininkais daugiau dėmesio skyrėm kovos vedimo taktikai”, – po turnyro pasakojo rinktinės treneris Ruslanas Vartanovas.

Lietuvos rinktinės rezultatai 2013 Dave Schultz Memorial International turnyre

60   KG – Justas Petravičius
1 ratas – Justas Petravičius   (laisvas)
2 ratas – Justas Petravičius  nugalėjo mentėmis Jason Chudzinskį (JAV) (   2-1, 2-4,1:16)
ketvirfinalis – Almat Kebispayev (KAZ) nugalėjo Justą Petravičių  (Pin   1:04)
4 ratas (paguoda) – Marco Lara (JAV) nugalėjo Justą Petravičių  ( 3-1,3-0)
 60   KGRamūnas Dagys
1 ratas – Ramūnas Dagys (laisvas)
2 ratas – Ramūnas Dagys  nugalėjo Joey DeNovą (JAV) (2-0,3-2)
Ketvirtfinalis – Shujin Li (CHN) nugalėjo Ramūną Dagį (1-0,7-0)
4 ratas (paguoda) – Joseph Bettermanas (JAV) nugalėjo Ramūnas Dagį (trauma)
 66   KG – Edgaras Venckaitis (4 vieta)
1 ratas – Edgaras Venckaitis aiškia   persvara nugalėjo Santonio Thompsoną (JAV) (TF 6-0,7-2)
Ketvirtfinalis – Yerbol Konyratov (KAZ) nugalėjo Edgarą Venckaitį (1-0,1-0)
2 ratas (paguoda) – Edgaras Venckaitis   nugalėjo Deviną Scottą (JAV) (1-1,1-0)
3 ratas (paguoda) – Edgaras Venckaitis   nugalėjo Askhatą Zhanbirovą (KAZ) (0-1,4-0,1-0)
4 ratas (paguoda) – Edgaras Venckaitis   nugalėjo Shogo Uozumį (JPN) (2-2,1-0)
Dėl trečios vietos – Hideyuki Otoizumi (JPN) nugalėjo Edgarą Venckaitį  (1-0,1-0)
 74   KG – Eivydas Sekus
1 ratas – Eivydas Sekus (laisvas)
2 ratas – Eivydas Sekus nugalėjo   Bo Beckmaną (JAV) (0-3,2-0,1-0)
Ketvirtfinalis – Tanneris Andrewsas (JAV) nugalėjo Eivydą Sekų (1-0,2-0)
4 ratas – Eivydas Sekus nugalėjo   Bogdaną Kourinnorą (SWE) (2-0,0-1,2-0)
5 ratas – Jacob Fisher (JAV) nugalėjo Eivydą   Sekų (6-0, 2-0)
 84   KG – Aleksandras Kazakevičius (3 vieta)
1 ratas – Aleksandras Kazakevičius   (laisvas)
Ketvirtfinalis – Aleksandras Kazakevičius   nugalėjo Nursultaną Tursynovą (KAZ) (0-2,1-0,1-0)
Pusfinalis – Danyalas Gajiyevas (KAZ) nugalėjo Aleksandrą Kazakevičių (1-0,0-1,1-0)
Paguoda – Aleksandras Kazakevičius   nugalėjo Zahiti Fisniką (SWE) (1-0,0-5,1-0)
Dėl trečios vietos – Aleksandras Kazakevičius nugalėjo Alkhazurą Ozdiyevą (KAZ) (0-2,1-0,1-0)
 96   KG – Vilius Laurinaitis (1 vieta)
1 ratas – Vilius Laurinaitis nugalėjo   Courtney Myersą (JAV) (1-0,7-0)
Ketvirtfinalis – Vilius Laurinaitis   nugalėjo Zhanarbeką Kabdolovą (KAZ) (2-0,7-0)
Pusfinalis – Vilius Laurinaitis nugalėjo   Fredriką Schoną (SWE) (1-0,1-0)
Finalas – Vilius Laurinaitis nugalėjo   Johną Wechterį (JAV) (1-0,2-0)
120   KG – Mindaugas Mizgaitis (3 vieta)
1 ratas – Mindaugas Mizgaitis nugalėjo   Pete (Panagiotys) Gounaridį (JAV) (1-0,3-0)
Ketvirtfinalis – Mindaugas Mizgaitis   paguldė ant menčių Toby Ericksoną (JAV) ( 2-0,1:02)
Pusfinalis – Johanas Eurenas (SWE) nugalėjo Mindaugą Mizgaitį (1-0,1-0)
Paguoda – Mindaugas Mizgaitis nugalėjo   Shori Maekawą (JPN) (1-0,1-0)
Dėl trečios vietos – Mindaugas   Mizgaitis nugalėjo Robby Smithą (JAV) (1-0,2-0)