Europos imtynių čempionatas: Sekus pralaimėjo olimpiniam čempionui, Kazakevičius patyrė traumą

Šiandien Tbilisyje paskutinė Europos imtynių čempionato diena. Vakare paaiškės čempionato nugalėtojai ir prizininkai trijose svorio kategorijose. Deja, varžybos nesėkmingai susiklostė mūsų atletams.

Svoryje iki 74 kilogramų Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis pralaimėjo olimpiniam čempionui Romanui Vlasovui iš Rusijos. „Į situaciją žiūrėjom realiai. Artūrui buvo šansas iškovoti taškus tik aktyviais veiksmais. Vlasovas kovas pradeda nuo rankų paėmimo, o pagal dabartines taisykles teisėjai tokius veiksmus gali traktuoti kaip veiksmų blokavimą. Todėl raginom Artūrą pramušinėti rankas iš apačios. Sakiau jam, kad prarasti jis neturi ko. Sekus su Vlasovu kovojo pagal savo galimybes“, – po dvikovas pasakojo treneris Ruslanas Vartanovas.

R.Vlasovas įveikė dar tris varžovus ir suteikė galimybę A.Sekui kautis dėl aukštesnės vietos.

Antroje dvikovoje Artūrui teko galynėtis su Piotru Przepiorka iš Lenkijos. Apylygėje imtyje nugalėjo lenkas.

Po Londono olimpinių žaidynių sunkesniame svoryje – iki 84 kilogramų – debiutvęs Aleksandras Kazakevičius susitiko su Ukrainos atletu Žanu Beleniuku. Jau pirmo kėlinuko pabaigoje Aleksandras patyrė traumą ir pergalė buvo įskaityta ukrainiečiui.
By |2013-03-24T15:17:55+00:00kovo 24th, 2013|Naujienos|Komentarai įrašui Europos imtynių čempionatas: Sekus pralaimėjo olimpiniam čempionui, Kazakevičius patyrė traumą yra išjungti

About the Author: