Teresine (Lenkija) vyko tarptautinis jaunučių ir jaunių laisvųjų imtynių turnyras.

Lietuvai atstovavo komandos iš Klaipėdos, Vilkaviškio, Šiaulių ir Pagėgių.

Svorio kategorijoje iki 26 kilogramų nugalėjo Dovydas Urbanavičius. Vilkaviškietis savo varžovus pranoko tiek fiziniu, tiek taktiniu pasirengimu.

Dar vieną aukso medalį iškovojo šiaulietis Edvinas Povilaitis (100 kg). Vaikinas finalinėje kovoje efektingai „užmėtė“ ir ant menčių paguldė šių metų Lenkijos jaunių čempioną Karolį Turčinskį.

Svorio kategorijoje iki 85 kilogramų kovojo vilkaviškietis Laurynas Damidavičius. Jis gana lengvai pasiekė finalą. Lemiamoje imtyje Laurynui teko pripažinti Vokietijai atstovaujančio Iljos Matiuchino pranašumą. Laurynas „įšoko“ į sunkesnę kategoriją, todėl buvo akivaizdu, kad galingas varžovas už vilkaviškietį buvo bent 10 kilogramų sunkesnis. Nepaisant didelio svorio skirtumo, pirmą kėlinį laimėjo L.Damidavičius. Deja, antrajame prarado tris taškus, agresyviai atakavo, atsikovojo vieną tašką, tačiau to nepakako. Nugalėjo Vokietijos atstovas, o Laurynui teko tenkintis antra vieta.

Klaipėdiečiai Artūras Škeliovas (35 kg), Andrejus Maksimovas (47 kg), Kirilas Drobatas (59 kg) ir Artiomas Novikovas (73 kg) iškovojo bronzos medalius.

Komandų įskaitoje lietuviai užėmė ketvirtą vietą.

Turnyre dalyvavo 178 sportininkai iš Lenkijos, JAV, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos, Vokietijos, Slovakijos ir Lietuvos.