Du mūsų šalies atletai tapo Doroge (Vengrija) vykusio tarptautinio graikų-romėnų imtynių jaunių turnyro “Black Diamond Cup” nugalėtojais.

Svoryje iki 50 kilogramų (19 dalyvių) aukso medalį iškovojo Kristupas Šleiva. Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis įveikė vengrus Rychardą Maruzsą, Norbertą Galajdą, Janošą Domeny ir lenką Emilį Gwiazdą. Finale K.Šleiva nepaliko vilčių kroatui Draganui Vidovičiui.

Paulius Galkinas svorio kategorijoje iki 63 kilogramų (24 dalyviai) nugalėjo austrą Marco Ritterį, Juricą Grbiničeką iš Kroatijos, savo treniruočių partnerį Airidą Danusevičių ir, imtyje dėl pirmos vietos, palaužė švedo Sebastiano Bergo pasipriešinimą.

Airidas Danusevičius šiame svoryje užėmė trečią vietą.

Dar du Lietuvos sportininkai kovojo finale, tačiau jiems teko pripažinti varžovų pranašumą.

Martynas Nemsevičius (76 kg, 18 dalyvių) įveikė kroatą Vjekoslavą Luburičių bei vengrus Horvathą Barnabasą ir Dominiką Gegeny, tačiau pralaimėjo vietiniam atletui Bertalanui Pappui .

Valentas Rudys (85 kg, 17 dalyvių) įveikė slovaką Bence Hegedušą ir lenkus Rafalą Krajewskį bei Bartoszą Dunstą.  Kovoje dėl pirmos vietos V.Rudys nusileido rumunui Razvanui BitereI.

Tarptautiniame turnyre kovojo 159 imtynininkai iš dešimties valstybių.