Pasaulio jaunių čempionatas: M.Nemsevičius pralaimėjo dvi kovas ir liko kvalifikacinės lentelės dugne

Zrenjanine (Serbija) vykstančiame  pasaulio jaunių čempionate trenerių lūkesčių nepateisino Martynas Nemsevičius. Pirmoje svorio kategorijos iki 76 kilogramų imtyje buvęs panevėžietis nusileido vengrui Bertolanui Pappui rezultatu 0:6/0:2. Vengras pateko į finalą ir M.Nemsevičiui suteikė šansą grumtis  paguodos turnyre dėl „bronzos“. Martynas tokios galimybės neišnaudojo ir „paguodoje“ pralaimėjo turkui Ali Cengizui 0:5/0:2. 

„Be abejonės Martynui planavome vietą jei ne ant pjedestalo, tai bent aštuntuke. Aiškinsime, kas jam atsitiko. Ant kilimo jis buvo neatpažįstamas – kelis kartus suklupo. Ir su vengru, ir su turku pasimovė ant tų pačių triukų – suktuko ir „dubens“. Išvadas daryti sudėtinga. Peržiūrėsime kovų vaizdo įrašus, pakalbėsime su pačiu sportinininku ir bus matyti, kuria kryptim reikia dirbti toliau, ką teks taisyti, tobulinti“, – svarstė šalies jaunių rinktinės treneris Valdemaras Venckaitis.

Valdas Malinauskas

By |2013-08-25T17:01:17+00:00rugpjūčio 23rd, 2013|Naujienos|Komentarai įrašui Pasaulio jaunių čempionatas: M.Nemsevičius pralaimėjo dvi kovas ir liko kvalifikacinės lentelės dugne yra išjungti

About the Author: