Keturi mūsų šalies „klasikai“ patenka į FILA reitinų lentelę

Pasaulio imtynių čempionato metu tarptautinė imtynių federacija paskelbė naują reitinguotų atletų sąrašą. Paskutinėje reitingų lentelėje puikuojasi net keturių mūsų šalies atletų pavardės. Tarp geriausių penkiolikos pasaulio imtynininkų yra į reitingų lentelę sugrįžęs Edgaras Venckaitis (66 kg; 15 vieta), šiuo metu kojos traumą besigydantis Vilius Laurinaitis (96 kg; 10 vieta), Mindaugas Mizgaitis (120 kg; 10 vieta) ir aukščiausiai pakilęs Aleksandras Kazakevičius (84 kg; 7 vieta).

Geriausi pasaulio graikų-romėnų imtynių stiliaus imtynininkai pagal sudarytą FILA reitingą:

55kg

1. Ivan TATARINOV (RUS)

2. Elbek TAZHYIEV (BLR)

3. Victor CIOBANU (MDA)

4. Peter MODOS (HUN)

5. Fatih UCUNCU (TUR)

6. Shota TANOKURA (JPN)

7. Rovshan BAYRAMOV (AZE)

8. Aleksander KOSTADINOV (BUL)

9. Dawid ERSETIC (POL)

10. Roman AMOYAN (ARM)

11. Elchin ALIYEV (AZE)

12. Shirzad BEHESHTI TALA (IRI)

13. Zhanserik SARSENBAEV (KAZ)

14. Lukas HOEGLMEIER (GER)

15. Spenser MANGO (USA)

 

60kg

1. Ivan KUYLAKOV (RUS)

2. Kamran MAMMADOV (AZE)

3. Elmurat TASMURADOV (UZB)

4. Kristijan FRIS (SRB)

5. Mevlut ARIK (TUR))

6. Edward BARSEGJAN (POL)

7. Almat KEBISPAYEV (KAZ)

8. Virgil MUNTEANU (ROU)

9. Dmitri TSYMBALIYUK (UKR)

10. Lenur TEMIROV (UKR)

11. Ivo ANGELOV (BUL)

12. Istvan KOZAK (HUN)

13. Mohammad NOURBAKHSH (IRI)

14. Michal TRACZ (POL)

15. Taleh MAMMADOV (AZE)

 

66kg

1. Tamas LORINCZ (HUN)

2. Adam KURAK (RUS))

3. Rasul CHUNAYEV (AZE)

4. Frank STAEBLER (GER)

5. Atakan YUKSEL (TUR)

6. Hasan ALIYEV (AZE)

7. Islambek ALBIEV (RUS)

8. Aleksandar MAKSIMOVIC (SRB)

9. Sachino DAVITAIA (GEO)

10. KIM Ji-Hun (KOR)

11. Yerbol KONYRATOV (KAZ)

12. Dominik ETLINGER (CRO)

13. Artak MARGARYAN (FRA)

14. Danijel JANECIC (CRO)

15. Edgaras VENCKAITIS (LTU)

 

74kg

1. Roman VLASOV (RUS)

2. Arsen JULFALAKYAN (ARM)

3. KIM Hyeon-Woo (KOR)

4. Emrah KUS (TUR)

5. Hadi ALIZEDAH POURNIA (IRI))

6. Yavor YANAKIEV (BUL)

7. Robert ROSENGREN (SWE)

8. Seref TUFENK(TUR)

9. Neven ZUGAJ (CRO)

10. Mark MADSEN (DEN)

11. Steeve GUENOT (FRA)

12. Piotr PRZEPIORKA (POL)

13. Aleksander CHEKHIRKIN (RUS)

14. Valery PALENSKI (BLR)

15. Ilian GEORIGIEV (BUL)

 

84kg

1. Selcuk CEBI (TUR)

2. Alexej MISHIN (RUS)

3. Viktor LORINCZ (HUN)

4. Damian JANIKOWSKI (POL)

5. Alan KHUGAEV (RUS)

6. Revazi NADAREISHVILI (GEO)

7. Aleksandras KAZAKEVIČIUS (LTU)

8. Peter BACSI (HUN)

9. Vladimir GEGESHIDZE (GEO)

10. Javid HAMZATOV (BLR)

11. Rustam ASSAKALOV (UZB)

12. Hassan Saman TAHMASEBI (AZE)

13. PARK Jin-Sung (KOR)

14. Taleb Nariman NEMATPOUR (IRI)

15. Artur SHAHINYAN (ARM)

 

96kg

1. Nikita MELNIKOV (RUS)

2. Artur ALEKSANYAN (ARM)

3. Cenk ILDEM (TUR)

4. Dimitri TIMCHENKO (UKR)

5. Mikhail KAJAIA (GEO)

6. Marthin NIELSEN (NOR)

7. Balasz KISS (HUN)

8. Mahdi ALIYARI FEYZABADI (IRI)

9. Fredrik SCHOEN (SWE)

10. Villius LAURINAITIS (LTU)

11. Vladislav METODIEV (BUL)

12. Rustam TOTROV (RUS)

13. Daigoro TIMONCINI (ITA)

14. Timo KALLIO (FIN)

15. Melonin NOUMONVI (FRA)

 

120kg

1. Riza KAYAALP (TUR)

2. Johan Magnus EUREN (SWE)

3. Nurmakhan TINALIEV (KAZ)

4. Amir ALIAKBARI (IRI)

5. Balint LAM (HUN)

6. Aleksander CHERNETSKI (UKR)

7. Evgeni ORLOV (UKR)

8. Guram PHERSELIDZE (GEO)

9. Eduardo POPP (GER)

10. Mindaugas MIZGAITIS (LTU)

11. Miloslav METODIEV (BUL)

12. Iosif CHUGOSHVILI (BLR)

13. Mihaly DEAK BARDOS (HUN)

14. NIE Xiaoming (CHN)

15. Alikhan AYUBOV (RUS)