Rygoje vyko XIX-asis Paulo Budovskio tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras. Varžybose sportininkai kovojo vaikų, jaunučių, jaunių ir suaugusiųjų amžiaus grupėse.

Suaugusiųjų grupėje nugalėto Simas Asačiovas iš Radviliškio (96 kg). Antrąsias vietas iškovojo Titas Grišius (60kg) iš Raseinių bei kauniečiai Nerijus Rimkus (96 kg) ir Kęstutis Miškinis (120 kg). Bronzos medalius laimėjo Tomas Baracevičius (60 kg, Vilkaviškis-Klaipėda) Andrius Žekas (60 kg, Raseiniai), Antanas Merkevičius (74 kg, Pagėgiai) ir šiaulietis Modestas Jokubauskas (96 kg).

Jaunių grupėje svorio kategorijoje iki 76 kilogramų  triumfavo šiaulietis Dovydas Šulcas. Sidabro medalius iškovojo Nikita Gerasimovas iš Vilniaus (69kg) ir raseiniškis Domantas Pauliuščenko (76 kg). Trečiąsias vietas užėmė: Aurimas Kuoris iš Kelmės (69 kg) ir radviliškietis Nedas Rasiulis (+76 kg).

Jaunučių grupėje nugalėtoju tapo raseiniškis Leandras Nutautas (44 kg). Finalinėje imtyje L.Nutautas įveikė antroje vietoje likusį pagėgiškį Svajūną Šakį. Svorio kategorijoje iki 63 kilogramų nugalėtoju tapo Dominykas Viliušis iš Raseinių.

Vaikų grupėje antrąją vietą iškovojo Arnas Valantinas (38 kg) iš Kelmės. Šioje svorio kategorijoje pagėgiškis Gvidas Jovaiša laimėjo prozos medalį. Svoryje iki 42 kilogramų Danielius Markevičius taip pat iškovojo „bronzą“.

Sportininkus varžyboms ruošė treneriai Valdas Grišius, Arūnas Šulcas, Arūnas Paplauskas, Antanas Merkevičius, Nerijus Peleckis, Justinas Kvietelaitis ir Jurijus Babenka.

Turnyre kovojo 252 atletai iš Estijos, Latvijos, Lenkijos Lietuvos ir Rusijos.