Taline vyko XXVI tarptautinis Kristjano Palusalu graikų-romėnų imtynių turnyras. Mūsų šalies rinktinė užėmė antrą komandinę vietą, o net keturi Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniai iškovojo turnyro medalius.

Aukščiausiai ant nugalėtojų pakylos užkopė šių metų Europos ir pasaulio jaunimo čempionatų prizininkas Romas Fridrikas. Buvęs visaginietis svorio kategorijos iki 96 kilogramų finale nežymiai nusileido beveik dešimčia metų vyresniam estui Alo Toomui ir iškovojo sidabro medalį.

Estų barjero neperžengė ir Mantas Knystautas. Kovoje dėl išėjimo į finalą svoryje iki 120 kilogramų klaipėdietis grūmėsi su Londono olimpinių žaidynių aštuntos vietos laimėtoju Ardo Arusaru. Atkaklią dvikovą laimėjo turnyro šeimininkas, o M.Knystautas tenkinosi trečiąja vieta.

Bronzos medalius taip pat iškovojo Justas Petravičius (60 kg) ir Artūras Macijevskis (66 kg).

Julius Matuzevičius (84 kg) po dviejų pergalių patyrė traumą ir trenerių sprendimu kovų dėl turnyro apdovanojimų  netęsė.  J.Matuzevičius užėmė penktą vietą.

Tarptautiniame turnyre kovojo imtynininkai iš Estijos, Rusijos, Vokietijos, Latvijos, Suomijos ir Lietuvos.