Naujausiame FILA reitinge mūsų šalies „laisvūnų“ nėra

FILA paskelbė 2014 metų sausio mėnesio vyrų laisvųjų imtynių reitingus. Reitinginių taškų kraitę atletai papildė paskutinėse šių metų varžybose – Dave Schultzo Memoriale Colorado Springse (JAV) ir prestižiniame Ivano Jarygino turnyre Krasnojarske (Rusija).

Deja, mūsų šalies atletams kol kas prasibrauti į dvidešimtukus nepavyko.  

57 kg

1. Hassan RAHIMI (IRI)

2. Amit KUMAR (IND)

3. Nariman ISRAPILOV (RUS)

4. Sezer AKGUL (TUR)

5. Rasul KALIEV (KAZ)

6. Giorgi EDISHERASHVILI (GEO)

7. Bekhbayar ERDENEBAT (MGL)

8. Angel ESCOBEDO (USA)

9. YANG Kyong-Il (PRK)

10. Fumitaka MORISHITA (JPN)

11. Yashar ALIEV (AZE)

12. Vladislav ANDREEV (BLR)

13. Andrei DUKOV (ROU)

14. Rustam AMPAR (RUS)

15. Vladimir FLEGONTOV (RUS)

16. Artyom GEBEKOV (RUS)

17. Nikolai NOEV (TJK)

18. Samat NADYRBEK UULU (KGZ)

19. Omak SYURYUN (RUS)

20. Zach SANDERS (USA)

 

74 kg

1. Jordan BURROUGHS (USA)

2. Essadollah AKBARI (IRI)

3. Rashid KURBANOV (UZB)

4. Ali SHABANOV (BLR)

5. Jakob MAKARASHVILI (GEO)

6. Narasingh Pancham YADAV (IND)

7. Denis TSARGUSH (RUS)

8. Aniuar GEDUEV (RUS)

9. Akhmed GADZHIMAGOMEDOV (RUS)

10. Yabrail HASANOV (AZE)

11. Akzhurek TANATAROV (KAZ)

12. Astamaz SANAKOEV (RUS)

13. Isa DAUDOV (RUS)

14. Sosuke TAKATANI (JPN)

15. Gadzhi GADZHIEV (RUS)

16. Ashraf ALIEV (AZE)

17. Kiril TERZIEV (BUL)

18. Luca LAMPIS (FRA)

19. Parveen RANA (IND)

20. Moza FAY (USA)

 61 kg 

1. Bekhan GOYGEREEV (RUS)

2. Vladimir DUBOV (BUL)

3. Dyamal OTARSULTANOV (RUS)

4. Masoud ESMAILPOURJYOUBARI (IRI)

5. Barjang (IND)

6. Aleksander BOGOMOEV (RUS)

7. Franklin GOMEZ MATOS (PUR)

8. Artur ARAKELYAN (ARM)

9. Nyam-Ochir ENKHSAIKAN (MGL)

10. Akhmednabi GVARZATILOV (AZE)

11. Haji ALIEV (AZE)

12. Vladimir KHINCHEGASHVILI (GEO)

13. Reece HUMPHREY (USA)

14. Murad NUKHADIEV (RUS)

15. Murshid MUTALIMOV (RUS)

16. Nikolai AIVASIAN (UKR)

17. HWANG Ryong-Hak (PRK)

18. Gamlet RAMONOV (RUS)

19. B.J. FUTRELL (USA)

20. Coleman SCOTT (USA)

 

 86 kg 

1. Ibragim ALDATOV (UKR)

2. Reineris SALAS PEREZ (CUB)

3. Ehsan LASHGARI (IRI)

4. Istvan VEREB (HUN)

5. Taymuraz FRIEV NASKIDEAVA (ESP)

6. Murad GAIDAROV (BLR)

7. Dato MARSAGISHVILI (GEO)

8. Aleksander GOSTIEV (AZE)

9. Gheorghita STEFAN (ROU)

10. Abdul Rashid SADULAEV (RUS)

11. Shamil KUDIYAMAGOMEDOV (RUS)

12. Musa MURTAZALIEV (ARM)

13. Anzor URISHEV (RUS)

14. Uitumen ORGODOL (MGL)

15. Azlan KAKHIDZE (KAZ)

16. Serdar BOKE (TUR)

17. Piotr IANULOV (MDA)

18. Vladislav VALIEV (RUS)

19. Umidyon ISMANOV (UZB)

20. Jonathan READER (USA)

  65 kg 

1. David SAFARYAN (ARM)

2. Livan LOPEZ AZCUY (CUB)

3. Magomed KURBANALIEV (RUS)

4. Mandakhnaran GANZORIG (MGL)

5. Ilyas BEKBULATOV (RUS)

6. Frank MOLINARO (USA)

7. Alibeggadzhi EMEEV (RUS)

8. Levan KELEKHSASHVILI (GEO)

9. KANG Jin-Hyeok (PRK)

10. Akhmed CHAKAEV (RUS)

11. Soslan RAMONOV (RUS)

12. Haislan GARCIA VERANES (CAN)

13. Semyon RADULOV (UKR)

14. Alan GOGAEV (RUS)

15. Saba BOLAGHI (GER)

16. Agahueseyin MUSTAFAEV (AZE)

17. Brent METCALF (USA)

18. Yakup GOR (TUR)

19. Alexander KONTOEV (BLR)

20. Aleksander ZAKHARUSHKIN (RUS)

 

97 kg 

1. Reza YAZDANI (IRI)

2. Khetag GAZUMOV (AZE)

3. Pavlo OLEYNIK (UKR)

4. Anzor BOLTUKAEV (RUS)

5. Abdusalam GADISOV (RUS)

6. Dato KERASHVILI (GEO)

7. Alexej KRUPNIAKOV (KGZ)

8. Sharif SHARIFOV (AZE)

9. Ivan YANKOUSKI (BLR)

10. Taimuraz TIGIEV (KAZ)

11. Kamil SKASKIEWICZ (POL)

12. Nicolae CEBAN (MDA)

13. Batraz GAZZAEV (RUS)

14. Valeri ANDRIITSEV (UKR)

15. Alikhan DZHUMAEV (KAZ)

16. William HARTH (GER)

17. Khuderbulga DORJKHAND (MGL)

18. Magomed MUSAEV (KGZ)

19. Vladislav BAITSAEV (RUS)

20. Georgi GOGAEV (RUS)

 

 70 kg 

1. Israil KASUMOV (RUS)

2. Ramazan SHAMSHUTDINOV (RUS)

3. Moulid LAMPEZHEV (RUS)

4. Khetag TSABOLOV (RUS)

5. Andrey KVIATKOVSKI (UKR)

6. Arslan BUDAZHAPOV (RUS)

7. Husey SUYNCHEV (RUS)

8. Timur KHANMAMAGOMEDOV (RUS)

9. Magomedrasul GAZIMAGOMEDOV (RUS)

10. Dshamalaluddin KURBANALIEV (RUS)

11. Rasul DZUKAEV (RUS)

12. Alibek AKBAEV (RUS)

13. Ikhtiyor NAVZUROV (UZB)

14. Nurlan BEKZHANOV (KAZ)

15. Aidar BALDANBAEV (KAZ)

16. Daniar KAISANOV (KAZ)

17. Saba KHUBEZHTU (RUS)

18. Georgi IVANOV (BUL)

19. Bekzod ABDURAKHMANOV (UZB)

20. Kevin LEVALLEY (USA)

 

125 kg 

1. Khadshimourad GATSALOV (RUS)

2. Alen ZASEEV (UKR)

3. Taha AKGUL (TUR)

4. Geno PETRIASHVILI (GEO)

5. Tervel DLAGNEV (USA)

6. DENG Zhiwei (CHN)

7. Aleksander KHOTSIANIVSKI (UKR)

8. Jamalladin MAGOMEDOV (AZE)

9. Rares Daniel CHINTOAN (ROU)

10. Komeil GHASEMI (IRI)

11. Daulet SHABANBAY (KAZ)

12. Parviz HADI (IRI)

13. Tyrell FORTUNE (USA)

14. Alan KHUGAEV (RUS)

15. Anzor KHIZRIEV (RUS)

16. Arslanbek ALIEV (RUS)

17. Muradin KUSHKOV (RUS)

18. Aiaal LAZAREV (KGZ)

19. Chuluunat JARGALSAIKHAN (MGL)

20. Magomedgazhi NURASULOV (RUS)