Paskelbtuose FILA reitinguose – du Lietuvos imtynininkai

FILA paskelbė naujus pajėgiausių imtynininkų reitingus. Po iškovotų sidabro medalių Paryžiaus „Golden Grand Prix“ graikų-romėnų imtynių turnyre reitingų lentelėje savo pozicijas pagerino Laimutis Adomaitis (85 kg) ir Mindaugas Mizgaitis (130 kg). Abu atletai prieš mėnesį buvo 18 vietoje. Ženkliausiai savo poziciją pagerino Mindaugas – šiuo metu jis 11 vietoje, o Laimutis pakilo trimis laipteliais ir yra 15 vietoje.
  Yra ir mažiau džiugių naujienų. Per vasarį savo taškus išbarstė ir šiuo metu į geriausių pasaulyje „klasikų“ dvidešimtukus nepatenka Londono olimpinių žaidynių prizininkas Aleksandras Kazakevičius ir jaunasia Julius Matuzevičius.
Dar anksčiau, 
nuo FILA reitingų paskelbimo pradžios, pajėgiausių atletų nuošalėje liko olimpietis Edgaras Venckaitis ir pasaulio jaunimo čempionas Vilius Laurinaitis. 

FILA graikų-romėnų imtynių reitingų lentelė

59 kg1. YUN, Won-Chol (PRK)

2. CHOI, Gyu-Jin (KOR)

3. Ivan KUYLAKOV (RUS)

4. Mingiyan SEMENOV (RUS)

5. Soslan DAUROV (BLR)

6. Rahman BILICI (TUR)

7. Mohsen HAJIPOUR (IRI)

8. Aleksandar KOSTADINOV (BUL)

9. Peter MODOS (HUN)

10. Roman AMOYAN (ARM)

11. Sanal SEMENOV (RUS)

12. Edward BARSEGJAN (POL)

13. Joseph BETTERMAN (USA)

14. Spenser MANGO (USA)

15. Dmitri TSYMBALIYUK (UKR)

16. Karen ASLANYAN (ARM)

17. Radoslav VASILEV (BUL)

18. Jani HAAPAMAEKI (FIN)

19. Ivan LIZATOVIC (CRO)

20. Yasin OZAY (FRA)

 

66 kg1. RYU Han-Su (KOR)

2. Islambek ALBIEV (RUS)

3. Adam KURAK (RUS)

4. Frank STAEBLER (GER)

5. Sandeep YADAV (IND)

6. Hasan ALIYEV (AZE)

7. Revaz LASHKHI (GEO)

8. Atakan YUKSEL (TUR)

9. Elmurat TASMURADOV (UZB)

10. Asker ORSHOKDUGOV (RUS)

11. Aram JULFALAKYAN (ARM)

12. Abdusamelt GUNAL (TUR)

13. Davor STEFANEK (SRB)

14. Dominik ETLINGER (CRO)

15. Asad ALIEV (AZE)

16. Marad ABULADZE (GEO)

17. YAN Pengfei (CHN)

18. Gregorz WANKE (POL)

19. David KARECINSKI (POL)

20. Fredrik BJERREHUUS (DEN)

 

71 kg1. Tamas LORINCZ (HUN)

2. Abuyazid MANTSIGOV (RUS)

3. Chingiz LABAZANOV (RUS)

4. Rasul CHUNAYEV (AZE)

5. Bromand ASLANGHAREDAGHI (IRI)

6. Mindia TSULUKIDZE (GEO)

7. Yunus OZEL (TUR)

8. Rustam ALIEV (AZE)

9. Adel SADYKOV (RUS)

10. Sergey ZACHARIKOV (RUS)

11. Mohammad KARIMI (IRI)

12. Vahid BABAEIJAFARI (IRI)

13. Armen VARDANYAN (UKR)

14. Mathias MAASCH (GER)

15. Ionel PUCASU (ROU)

16. Alexi BELL CABALLERO (CUB)

17. Franck HASSLI (MON)

18. Demev SHADRAEV (KAZ)

19. Kendrik SANDERS (USA)

20. Marius THOMMESEN (NOR)

 

75 kg1. KIM Hyeon-Woo (KOR)

2. Roman VLASOV (RUS)

3. Arsen JULFALAKYAN (ARM)

4. Emrah KUS (TUR)

5. Aleksander CHEKHIRKIN (RUS)

6. Mark MADSEN (DEN)

7. Saeid Mourad ABDVALI (IRI)

8. Nikolai DARAGAN (UKR)

9. Rafik HUSEYNOV (AZE)

10. Robert ROSENGREN (SWE)

11. Ilian GEORGIEV (BUL)

12. Karapet CHALYAN (ARM)

13. Zurabi DATUNASHVILI (GEO)

14. Mateusz WOLNY (POL)

15. Manukhar TSKHADAIA (GEO)

16. Piotr PRZEPIORKA (POL)

17. Andrew BISEK (USA)

18. Rashid KOCHIEV (KAZ)

19. Damian HARTMANN (GER)

20. Jure KUHAR (SLO)

 

80 kg1. Peter BACSI (HUN)

2. Bekhan OZDOEV (RUS)

3. Viktor SASUNOVSKI (BLR)

4. Imil SHARAFEDINOV (RUS)

5. Evgeni BOGOMOLOV (RUS)

6. Jonas BOSSERT (SUI)

7. Azamat KUSTUBAEV (KAZ)

8. Pascal EISELE (GER)

9. Aleksander SHYSHMAN (UKR)

10. Giorgi TSIREKIDZE (GEO)

11. Tadeusz MICHALIK (POL)

12. Tornike DZAMASHVILI (GEO)

13. Selcuk CEBI (TUR)

14. Dragutin DUKIC (SRB)

15. Michael WAGNER (AUT)

16. Mehdi KHODAEI (IRI)

17. Yousef GHADERIAN (IRI)

18. Neven ZUGAJ (CRO)

19. Zakarias BERG (SWE)

20. Alan VERA (CUB)

 

85 kg1. Taleb Nariman NEMATPOUR (IRI)

2. Hassan Saman TAHMASEBI (AZE)

3. Javid HAMZATOV (BLR)

4. Viktor LORINCZ (HUN)

5. Alexej MISHIN (RUS)

6. Asamat BIKBAEV (RUS)

7. Damian JANIKOWSKI (POL)

8. Zhan BELENYUK (UKR)

9. Rami HIETANIEMI (FIN)

10. Mojtaba KARIMFAR (IRI)

11. Shariar MAMMADOV (AZE)

12. Ahmet YILDIRIM (TUR)

13. Nikolai BAYRIAKOV (BUL)

14. Maksim MANUKYAN (ARM)

15. Laimutis ADOMAITIS (LTU)

16. Samba DIONG (FRA)

17. Jordan HOLM (USA)

18. Jan FISCHER (GER)

19. Jim PETTERSSON (SWE)

20. Artur OMAROV (CZE)

 

98 kg1. Nikita MELNIKOV (RUS)

2. Artur ALEKSANYAN (ARM)

3. Balasz KISS (HUN)

4. Mahdi ALIYARI FEYZABADI (IRI)

5. Musa EVLOEV (RUS)

6. Marthin NIELSEN (NOR)

7. Cenk ILDEM (TUR)

8. Alin ALEX-CIURARIU (ROU)

9. Melonin NOUMONVI (FRA)

10. Timo KALLIO (FIN)

11. Daigoro TIMONCINI (ITA)

12. Vladimir VASILEV (UKR)

13. Ardo ARUSAAR (EST)

14. Vasil IMERLISHVILI (GEO)

15. Aleksander HRABOVIK (BLR)

16. Soso JABIDZE (GEO)

17. Yasmany Daniel LUGO CABRERA (CUB)

18. XIAO Di (CHN)

19. Yerulan ISKAKOV (KAZ)

20. Daniel GASTL (AUT)

130 kg1. Riza KAYAALP (TUR)

2. Johan Magnus EUREN (SWE)

3. Heiki NABI (EST)

4. Attila GUZEL (TUR)

5. Robert SMITH (USA)

6. Mihaly DEAK BARDOS (HUN)

7. Nurmakhan TINALIEV (KAZ)

8. Mijain LOPEZ NUNEZ (CUB)

9. Iakobi KAJAIA (GEO)

10. Miloslav METODIEV (BUL)

11. Mindaugas MIZGAITIS (LTU)

12. Vitali ILNITSKI (RUS)

13. Kiril GRYSHCHENKO (BLR)

14. Balint LAM (HUN)

15. Saba SHARIATI (AZE)

16. Iosif CHUGOSHVILI (BLR)

17. Lyubomir DIMITROV (BUL)

18. John CHRISTIAN (GER)

19. Emin OZTURK (TUR)

20. Behnam MEHDIZADEH (IRI)