FILA reitinguose M.Mizgaitis šturmuoja naujas aukštumas

Aukščiausią poziciją nuo FILA reitingų sudarymo pradžios pasiekė suniasvoris Mindaugas Mizgaitis. Balandį paskelbtuose reitinguose Pekino olimpinių žaidynių prizininko pavardė puikuosjasi ketvirtoje pozicijoje. Kovo mėnesį Mindaugas tebuvo vienuoliktas.

Iki šiol aukščiausiai buvo pakilęs Vilius Laurinaitis. Pernai birželį buvęs joniškietis užėmė penktą vietą, bet patirta kojos trauma ilgainiui sustabdė Viliaus dalyvavimą varžybose. Šiuo metu po kojos kryžminių raiščių operacijos atsigavęs pasaulio jaunimo čempionas pradėjo treniruotis ant kilimo ir, pasak paties sportinininko, po dviejų mėnesių jis galės pilna jėga kovoti varžybose ir mėgins grįžti į reitingų lentelę svoryje iki 98 kilogramų.

Svoryje iki 85 kilogramų savo poziciją kiek pablogino Laimutis Adomaitis. Patyrusio atleto sidabro medalis vasario mėnesį vykusiame Grand Prix turnyre Prancūzijoje lietuvį pakylėjo iki 15 vietos, tačiau pralaimėjimas analogiško turnyro pirmame rate Vengrijoje kovo mėnesį nuleido atletą trimis pozicijomis.

Mūsų šalies moterų ir laisvųjų imtynių atstovai dar nebuvo reitinguoti.

59kg 

1. YUN, Won-Chol (PRK)

2. CHOI, Gyu-Jin (KOR)3. Ivan KUYLAKOV (RUS)

4. Mingiyan SEMENOV (RUS)

5. Hamid SORYAN (IRI)

6. Rahman BILICI (TUR)

7. Aleksandar KOSTADINOV (BUL)

8. Edward BARSEGJAN (POL)

9. Karen ASLANYAN (ARM)

10. Radoslav VASILEV (BUL)

11. Stig Andre BERGE (NOR)

12. Shinobe OTA (JPN)

13. Soslan DAUROV (BLR)

14. Mohsen HAJIPOUR (IRI)

15. Dmitri TSYMBALIYUK (UKR)

16. Joseph BETTERMAN (USA)

17. Spenser MANGO (USA)

18. Ivan LIZATOVIC (CRO)

19. Kristijan FRIS (SRB)

20. Kanybek ZHOLCHUBEKOV (KGZ)

 

80kg 

1. Peter BACSI (HUN)

2. Bekhan OZDOEV (RUS)3. Viktor SASUNOVSKI (BLR)

4. Imil SHARAFEDINOV (RUS)

5. Jonas BOSSERT (SUI)

6. Azamat KUSTUBAEV (KAZ)

7. Pascal EISELE (GER)

8. Aleksander SHYSHMAN (UKR)

9. Yousef GHADERIAN (IRI)

10. Rafik HUSEYNOV (AZE)

11. Habibollah AKHLAGHI (IRI)

12. Evgeni BOGOMOLOV (RUS)

13. Giorgi TSIREKIDZE (GEO)

14. Tadeusz MICHALIK (POL)

15. Selcuk CEBI (TUR)

16. Michael WAGNER (AUT)

17. Petar BALO (SRB)

18. Tornike DZAMASHVILI (GEO)

19. Neven ZUGAJ (CRO)

20. Dragutin DUKIC (SRB)

 

66kg 1. RYU Han-Su (KOR)2. Islambek ALBIEV (RUS)3. Adam KURAK (RUS)

4. Frank STAEBLER (GER)

5. Atakan YUKSEL (TUR)

6. Elmurat TASMURADOV (UZB)

7. Davor STEFANEK (SRB)

8. Omid NOROOZI (IRI)

9. Asker ORSHOKDUGOV (RUS)

10. Aram JULFALAKYAN (ARM)

11. Abdusamelt GUNAL (TUR)

12. Revaz LASHKHI (GEO)

13. Sachino DAVITAIA (GEO)

14. Marius THOMMESEN (NOR)

15. Dominik ETLINGER (CRO)

16. Asad ALIEV (AZE)

17. Marad ABULADZE (GEO)

18. Istvan LEVAI (SVK)

19. YAN Pengfei (CHN)

20. Luis LIENDO (VEN)

 

85kg 1. Taleb Nariman NEMATPOUR (IRI)2. Hassan Saman TAHMASEBI (AZE)3. Javid HAMZATOV (BLR)

4. Viktor LORINCZ (HUN)

5. Alexej MISHIN (RUS)

6. Asamat BIKBAEV (RUS)

7. Damian JANIKOWSKI (POL)

8. Zhan BELENYUK (UKR)

9. Ahmet YILDIRIM (TUR)

10. Shariar MAMMADOV (AZE)

11. Mojtaba KARIMFAR (IRI)

12. Rami HIETANIEMI (FIN)

13. Robert KOBLIASHVILI (GEO)

14. Vladimir GEGESHIDZE (GEO)

15. Nenad ZUGAJ (CRO)

16. Nikolai BAYRIAKOV (BUL)

17. Maksim MANUKYAN (ARM)

18. Laimutis ADOMAITIS (LTU)

19. Samba DIONG (FRA)

20. Jordan HOLM (USA)

 

71kg 1. Tamas LORINCZ (HUN)2. Abuyazid MANTSIGOV (RUS)3. Rasul CHUNAYEV (AZE)

4. Manukhar TSKHADAIA (GEO)

5. Chingiz LABAZANOV (RUS)

6. Mindia TSULUKIDZE (GEO)

7. Mohammad KARIMI (IRI)

8. Aleksander MAKSIMOVIC (SRB)

9. Armen VARDANYAN (UKR)

10. Mathias MAASCH (GER)

11. Ionel PUCASU (ROU)

12. Bromand ASLANGHAREDAGHI (IRI)

13. Yunus OZEL (TUR)

14. Rustam ALIEV (AZE)

15. Alexi BELL CABALLERO (CUB)

16. Franck HASSLI (MON)

17. Demev SHADRAEV (KAZ)

18. Adel SADYKOV (RUS)

19. Sergey ZACHARIKOV (RUS)

20. Vahid BABAEIJAFARI (IRI)

 

98kg 1. Nikita MELNIKOV (RUS)2. Artur ALEKSANYAN (ARM)3. Balasz KISS (HUN)

4. Mahdi ALIYARI FEYZABADI (IRI)

5. Musa EVLOEV (RUS)

6. Cenk ILDEM (TUR)

7. Marthin NIELSEN (NOR)

8. Alin ALEX-CIURARIU (ROU)

9. Daigoro TIMONCINI (ITA)

10. Vladimir VASILEV (UKR)

11. Ardo ARUSAAR (EST)

12. Vasil IMERLISHVILI (GEO)

13. Aleksander HRABOVIK (BLR)

14. Soso JABIDZE (GEO))

15. Yasmany Daniel LUGO CABRERA (CUB)

16. Melonin NOUMONVI (FRA)

17. Timo KALLIO (FIN)

18. Erwin CARABALLO CABRERA (VEN)

19. Sinisa HOGAC (CRO)

20. Daniel GASTL (AUT)

 

75kg1. KIM Hyeon-Woo (KOR)2. Roman VLASOV (RUS)3. Arsen JULFALAKYAN (ARM)

4. Emrah KUS (TUR)

5. Aleksander CHEKHIRKIN (RUS)

6. Mark MADSEN (DEN)

7. Saeid Mourad ABDVALI (IRI)

8. Nikolai DARAGAN (UKR)

9. Zurabi DATUNASHVILI (GEO)

10. Viktor NEMES (SRB)

11. Robert ROSENGREN (SWE)

12. Ilian GEORGIEV (BUL)

13. Karapet CHALYAN (ARM)

14. Piotr PRZEPIORKA (POL)

15. Mateusz WOLNY (POL)

16. Evgeni SALEEV (RUS)

17. Bozo STARCEVIC (CRO)

18. Andrew BISEK (USA)

19. Rashid KOCHIEV (KAZ)

20. Jure KUHAR (SLO)

 

130kg1. Riza KAYAALP (TUR)2. Johan Magnus EUREN (SWE)3. Attila GUZEL (TUR)

4. Mindaugas MIZGAITIS (LTU)

5. Mijain LOPEZ NUNEZ (CUB)

6. Bashir Asgiri BABAJANZADEH (IRI)

7. Heiki NABI (EST)

8. Iakobi KAJAIA (GEO)

9. Miloslav METODIEV (BUL)

10. Vitali ILNITSKI (RUS)

11. Kiril GRYSHCHENKO (BLR)

12. Mihaly DEAK BARDOS (HUN)

13. Saba SHARIATI (AZE)

14. Balint LAM (HUN)

15. Robert SMITH (USA)

16. Nurmakhan TINALIEV (KAZ)

17. Iosif CHUGOSHVILI (BLR)

18. Lyubomir DIMITROV (BUL)

19. Murat RAMONOV (KGZ)

20. Vasily PARSHIN (RUS)