Naujame FILA reitinge – nežymus pasikeitimas

Tarptautinė imtynių federacija (FILA) paskebė balandžio mėnesio imtynininkų reitingus.

Tarp geriausių pasaulio kiekvienos svorio kategorijos graikų-romėnų stiliaus imtynininkų yra dvi mūsų šalies atletų pavardės. Lyginant su kovo mėnesiu, Lietuvos imtynininkų pozicijos beveik nepakito. Svoryje iki 85 kilogramų 18 vietoje išsilaikė Laimutis Adomaitis. 

Tuo tarpu Mindaugas Mizgaitis (130 kg) šiek tiek kluptelėjo ir nusileido viena vieta žemyn. Dabar sunkiasvoris yra reitinguotas penktu numeriu.

 

59 kg
1. Aleksandar KOSTADINOV (BUL)

2. Ivan KUYLAKOV (RUS)
3. Hamid SORYAN (IRI)4. Elmurat TASMURADOV (UZB)

5. Rahman BILICI (TUR)

6. Shinobu OTA (JPN)

7. Kamran MAMMADOV (AZE)

8. YUN, Won-Chol (PRK)

9. Kanybek ZHOLCHUBEKOV (KGZ)

10. Mingiyan SEMENOV (RUS)

11. Victor CIOBANU (MDA)

12. CHOI, Gyu-Jin (KOR)

13. Kristijan FRIS (SRB)

14. Mohsen HAJIPOUR (IRI)

15. Soslan DAUROV (BLR)

16. Jani HAAPAMAEKI (FIN)

17. Stig Andre BERGE (NOR)

18. Hatham MAHMOUD FAHMY (EGY)

19. Karen ASLANYAN (ARM)

20. Radoslav VASILEV (BUL)

 

66 kg
1. Adam KURAK (RUS)

2. Hasan ALIYEV (AZE)
3. Frank STAEBLER (GER)4. RYU Han-Soo (KOR)

5. Islambek ALBIEV (RUS)

6. Istvan LEVAI (SVK)

7. Revaz LASHKHI (GEO)

8. Davor STEFANEK (SRB)

9. Omid NOROOZI (IRI)

10. Aram JULFALAKYAN (ARM)

11. Atakan YUKSEL (TUR)

12. Ruslan TSAREV (KGZ)

13. Khusrav OBLOBERDIEV (TJK)

14. David KARECINSKI (POL)

15. Sachino DAVITAIA (GEO)

16. Marius THOMMESEN (NOR)

17. Dominik ETLINGER (CRO)

18. Asker ORSHOKDUGOV (RUS)

19. Abdusamelt GUNAL (TUR)

20. Luis LIENDO (VEN)

 

71 kg
1. Tamas LORINCZ (HUN)
2. Rasul CHUNAYEV (AZE)
3. Chingiz LABAZANOV (RUS)
4. Abuyazid MANTSIGOV (RUS)

5. Manukhar TSKHADAIA (GEO)

6. Mindia TSULUKIDZE (GEO)

7. Mohammad KARIMI (IRI)

8. Aleksander DZEMYANOVICH (BLR)

9. Yunus OZEL (TUR)

10. Armen VARDANYAN (UKR)

11. Aleksander MAKSIMOVIC (SRB)

12. JUNG Ji-Hyun (KOR)

13. Maksat YEREZHEPOL (KAZ)

14. Ionel PUCASU (ROU)

15. Mathias MAASCH (GER)

16. Bromand ASLANGHAREDAGHI (IRI)

17. Rustam ALIEV (AZE)

18. Alexi BELL CABALLERO (CUB)

19. Franck HASSLI (MON)

20. Demev SHADRAEV (KAZ)

 

75 kg
1. KIM Hyeon-Woo (KOR)
2. Aleksander CHEKHIRKIN (RUS)
3. Arsen JULFALAKYAN (ARM)
4. Roman VLASOV (RUS)

5. Mark MADSEN (DEN)

6. Saeid Mourad ABDVALI (IRI)

7. Emrah KUS (TUR)

8. Elvin MURSALIYEV (AZE)

9. Robert ROSENGREN (SWE)

10. Takehiro KANAKUBO (JPN)

11. Laszlo SZABO (HUN)

12. Viktor NEMES (SRB)

13. Seref TUFENK (TUR)

14. Zurabi DATUNASHVILI (GEO)

15. Nikolai DARAGAN (UKR)

16. Ilian GEORGIEV (BUL)

17. Karapet CHALYAN (ARM)

18. Mateusz WOLNY (POL)

19. Neven ZUGAJ (CRO)

20. Zied AYT OKRAME (TUN)

 

80 kg
1. Peter BACSI (HUN)
2. Selcuk CEBI (TUR)
3. Bekhan OZDOEV (RUS)
4. Viktor SASUNOVSKI (BLR)

5. Imil SHARAFEDINOV (RUS)

6. Aleksander SHYSHMAN (UKR)

7. Giorgi TSIREKIDZE (GEO)

8. Yanarbek KENYEEV (KGZ)

9. Yousef GHADERIAN (IRI)

10. Azamat KUSTUBAEV (KAZ)

11. Zakarias BERG (SWE)

12. Rafik HUSEYNOV (AZE)

13. Habibollah AKHLAGHI (IRI)

14. Artur OMAROV (CZE)

15. Hrach HOVHANNISYAN (ARM)

16. Michael WAGNER (AUT)

17. Petar BALO (SRB)

18. Pascal EISELE (GER)

19. Evgeni BOGOMOLOV (RUS)

20. KIM Jun-Hyung (KOR)

 

85 kg
1. Taleb Nariman NEMATPOUR (IRI)

2. Zhan BELENYUK (UKR)
3. Rami HIETANIEMI (FIN)4. Damian JANIKOWSKI (POL)

5. Alexej MISHIN (RUS)

6. Amer HRUSTANOVIC (AUT)

7. Jan FISCHER (GER)

8. Javid HAMZATOV (BLR)

9. Viktor LORINCZ (HUN)

10. Hassan Saman TAHMASEBI (AZE)

11. Asamat BIKBAEV (RUS)

12. Nursultan TURSYNOV (KAZ)

13. Rustam ASSAKALOV (UZB)

14. Mojtaba KARIMFAR (IRI)

15. Robert KOBLIASHVILI (GEO)

16. Shariar MAMMADOV (AZE)

17. Ahmet YILDIRIM (TUR)

18. Laimutis ADOMAITIS (LTU)

19. Maksim MANUKYAN (ARM)

20. Nenad ZUGAJ (CRO)

 

98 kg
1. Artur ALEKSANYAN (ARM)
2. Cenk ILDEM (TUR)
3. Balasz KISS (HUN)
4. Nikita MELNIKOV (RUS)

5. Marthin NIELSEN (NOR)

6. Melonin NOUMONVI (FRA)

7. Aleksander HRABOVIK (BLR)

8. Fredrik SCHOEN (SWE)

9. Felix RADINGER (GER)

10. Musa EVLOEV (RUS)

11. Yerulan ISKAKOV (KAZ)

12. Ali ALIYARI FEYZABADI (IRI)

13. Yasmany LUGO CABRERA (CUB)

14. Alin ALEX-CIURARIU (ROU)

15. Daigoro TIMONCINI (ITA)

16. XIAO Di (CHN)

17. Vladimir VASILEV (UKR)

18. Ardo ARUSAAR (EST)

19. Vasil IMERLISHVILI (GEO)

20. Erwin CABRERA (VEN)

 

130 kg
1. Riza KAYAALP (TUR)
2. Mijain LOPEZ NUNEZ (CUB)
3. Johan Magnus EUREN (SWE)
4. Attila GUZEL (TUR)

5. Mindaugas MIZGAITIS (LTU)

6. Bashir Asgiri BABAJANZADEH

7. Lyubomir DIMITROV (BUL)

8. Behnam MEHDIZADEH (IRI)

9. Murat RAMONOV (KGZ)

10. Vasily PARSHIN (RUS)

11. Aleksander CHERNETSKI (UKR)

12. Balint LAM (HUN)

13. Saba SHARIATI (AZE)

14. Kiril GRYSHCHENKO (BLR)

15. Heiki NABI (EST)

16. Vitali ILNITSKI (RUS)

17. Miloslav METODIEV (BUL)

18. Radhouane CHEBBI (TUN)

19. Ramon Antonio GARCIA (DOM)

20. Robert SMITH (USA)