Mantas Knystautas jau trečią kartą iškovojo Europos imtynių čempionatų sidabro medalį!

Dvidešimtmetis Mantas Knystautas (120 kg) užėmė antrą vietą Vroclave pasibaigusiame Europos jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionate! Tai jau trečias „sidabras“ sunkiasvorio klaipėdiečio kolekcijoje. 2011-ais metais trenerių Olego Antoščenkovo, Artūro Ševelkovo ir Mindaugo Ežerskio auklėtinis Varšuvoje buvo antras jaunių čempionate, o pernai Skopjės mieste (Makedonija) Manto žygą link nugalėtojo titulo finale pristabdė gruzinas Jakobi Kachaja.

Vroclave iki finalo pergalingai keliavęs Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis taip pat suklupo dvikovoje su gruzinu – šiemet jam kelią ant aukščiausios pjedestalo pakylos pastojo Beka Kandelakis.

Pirmoje imtyje M.Knystautas sunkioje dvikovoje išplėšė pergalę prieš lenką Erwiną Imbieskį, kiek vėliau pranoko Adamą Mertsę iš Vengrijos ir imtyje dėl išėjimo į finalą ant menčių paguldė pasaulio jaunimo čempioną Sergejų Semionovą iš Rusijos.

www.imtynes.lt  informacija

By |2014-06-29T23:33:57+00:00birželio 22nd, 2014|Naujienos|Komentarai įrašui Mantas Knystautas jau trečią kartą iškovojo Europos imtynių čempionatų sidabro medalį! yra išjungti

About the Author: