Paskelbtoje naujoje FILA reitingų lentelėje – M.Mizgaičio ir A.Kazakevičiaus pavardės

 Įspūdinga pergalių serija Aleksandrą Kazakevičių (80 kg) kilstelėjo į lyderių poziciją. Po šokių projekto į darbą kibęs Londono olimpinių žaidynių prizininkas patyrė tik vieną pralaimėjimą ir reitingų lentelėje šoktelėjo į šeštą vietą. Per nepilnus du mėnesius vilnietis triumfavo Stockholm Open (3 pergalės) ir Germany Grand Prix (4 pergalės) turnyruose, o pasaulio taurės varžybose Irane atstovaudamas Suomijos ekipai nugalėjo 5 varžovus ir vienintelį kartą suklupo imtyje su turnyro šeimininku.

Po blankaus pasirodymo Europos čempionate gerus rezultatus rodo sunkiasvoris Mindaugas Mizgaitis – 3 vieta iškovota Vengrijos Grand Prix turnyre leido Pekino olimpinių žaidynių prizininkui išsaugoto ketvirtą poziciją reitingų lentelėje.

Artimiausias mūsų šalies klasikų startas – grandiozinis W.Pytlasinskio tarptautinis turnyras Lenkijoje. Belieka tikėtis, kad po šių varžybų į FILA reitingų lentelę sugrįš Edgaras Venckaitis, Laimutis Adomaitis ir kojos traumą išsigydęs Vilius Laurinaitis.

59kg

1. Aleksandar KOSTADINOV (BUL) – Europe No.1 (1)

2. Hamid SORYAN (IRI) – Hungarian GP No.1 (2)

3. Mingiyan SEMENOV (RUS) – Vehbi Emre No.1 (4)

4. Ivan KUYLAKOV (RUS) – Europe No.3 (3)

5. Elmurat TASMURADOV (UZB) – Asia No.1 (5)

6. Roman AMOYAN (ARM) – German Grand Prix No.1 (14)

7. Edward BARSEGJAN (POL) – German GP No.2 (not ranked)

8. Rahman BILICI (TUR) – Hungarian GP No.2 (6)

9. Shinobu OTA (JPN) – Asia No.2 (7)

10. Kristijan FRIS (SRB) – Mediterranean No.1 (13)

11. Karen ASLANYAN (ARM) – German GP No.3 (nr)

12. Kamran MAMMADOV (AZE) – Europe No.3 (8)

13. YUN Won-Chol (PRK) – Asia No.3 (9)

14. Kanybek ZHOLCHUBEKOV (KGZ) – Asia No.3 (10)

15. Victor CIOBANU (MDA) – Europe No.2 (11)

16. CHOI Gyu-Jin (KOR) – Asia No.7 (12)

17. Stig Andre BERGE (NOR) – Stockholm Open No.1 (19)

18. Tobias FONNESBEK (DEN) – Stockholm Open No.2 (nr)

19. Soslan DAUROV (BLR) – Vehbi Emre No.2 (16)

20. Jani HAAPAMAEKI (FIN) – Europe No.7 (18)

 

66kg

1. Adam KURAK (RUS) – Europe No.1 (1)

2. Hasan ALIYEV (AZE) – Europe No.2 (2)

3. Frank STAEBLER (GER) – Europe No.3 (3)

4. Istvan LEVAI (SVK) – Europe No.3 (4)

5. Revaz LASHKHI (GEO) – Europe No.5 (5)

6. Davor STEFANEK (SRB) – Mediterranean No.1 (6)

7. Omid NOROOZI (IRI) – Hungarian GP No.3 (7)

8. RYU Han-Soo (KOR) – Asia No.3 (8)

9. Aram JULFALAKYAN (ARM) – German GP No.1 (10)

10. Azamat AKHMEDOV (RUS) – German GP No.2 (nr)

11. Atakan YUKSEL (TUR) – Vehbi Emre No.1 (11)

12. Fredrik BJERREHUUS (DEN) – Stockholm Open No.1 (19)

13. Ruslan TSAREV (KGZ) – Asia No.1 (12)

14. Khusrav OBLOBERDIEV (TJK) – Asia No.2 (13)

15. David KARECINSKI (POL) – Europe No.5 (14)

16. Denys DEMYANKOV (UKR) – German GP No.3 (nr)

17. Ramin TAHERISARTANG (IRI) – Asia Jrs No.1 (nr)

18. Jussi-Pekka NIEMISTOE (FIN) – Stockholm Open No.3 (nr)

19. Marius THOMMESEN (NOR) – Hungarian GP No.3 (16)

20. Dominik ETLINGER (CRO) – Hungarian GP No.5 (17)

 

71kg

1. Tamas LORINCZ (HUN) – Europe No.1 (1)

2. Rasul CHUNAYEV (AZE) – Europe No.2 (2)

3. Saeid Mourad ABDVALI (IRI) – Asia No.3 (3)

4. Chingiz LABAZANOV (RUS) – Ivan Poddubny No.1 (4)

5. Balint KORPASI (HUN) – World Cup No.2 (5)

6. Abuyazid MANTSIGOV (RUS) – Nikola Petrov No.1 (6)

7. Manukhar TSKHADAIA (GEO) – Hungarian GP No.2 (7)

8. Aleksander MAKSIMOVIC (SRB) – Mediterranean No.1 (13)

9. Mindia TSULUKIDZE (GEO) – Vehbi Emre No.2 (8)

10. Mohammad KARIMI (IRI) – Hungarian GP No.3 (9)

11. Aleksander DZEMYANOVICH (BLR) – Europe No.3 (10)

12. Yunus OZEL (TUR) – Europe No.3 (11)

13. Mate NEMES (SRB) – Mediterranean No.2 (nr)

14. Armen VARDANYAN (UKR) – Europe No.5 (8)

15. Varsham BORANYAN (ARM) – German GP No.1 (nr)

16. Yunus Emre BASAR (TUR) – German GP No.2 (nr)

17. Mathias GUENTHER (SWE) – Stockholm Open No.1 (nr)

18. Rauno PAJUVIIDIK (EST) – Stockholm Open No.2 (nr)

19. JUNG Ji-Hyun (KOR) – Asia No.1 (14)

20. Maksat YEREZHEPOL (KAZ) – Asia No.2 (15)

 

75kg

1. KIM Hyeon-Woo (KOR) – Asia No.1 (1)

2. Aleksander CHEKHIRKIN (RUS) – Europe No.1 (2)

3. Arsen JULFALAKYAN (ARM) – Europe No.2 (3)

4. Roman VLASOV (RUS) – Ivan Poddubny No.2 (4)

5. Mark MADSEN (DEN) – Europe No.3 (5)

6. Elvin MURSALIYEV (AZE) – Europe No.3 (6)

7. Robert ROSENGREN (SWE) – Stockholm Open No.1 (8)

8. Viktor NEMES (SRB) – Mediterranean No.1 (11)

9. Emrah KUS (TUR) – Vehbi Emre No.1 (7)

10. Takehiro KANAKUBO (JPN) – Asia No.2 (9)

11. Laszlo SZABO (HUN) – Europe No.5 (10)

12. Seref TUFENK (TUR) – German GP No.2 (17)

13. Zurabi DATUNASHVILI (GEO) – Hungarian GP No.3 (12)

14. Jure KUHAR (SLO) – Mediterranean No.2 (nr)

15. Bozo STARCEVIC (CRO) – Mediterranean No.3 (nr)

16. Andrew BISEK (USA) – Schultz Memorial No.1 (13)

17. Karapet CHALYAN (ARM) – Nikola Petrov No.3 (14)

18. Nikolai DARAGAN (UKR) – Nikola Petrov No.3 (15)

19. Ilian GEORGIEV (BUL) – Nikola Petrov No.2 (16)

20. Henri VALIMAKI (EST) – Stockholm Open No.2 (nr)

 

80kg

1. Peter BACSI (HUN) – Europe No.1 (1)

2. Selcuk CEBI (TUR) – Europe No.2 (2)

3. Habibollah AKHLAGHI (IRI) – Hungarian GP No.1 (3)

4. Viktor SASUNOVSKI (BLR) – Vehbi Emre No.1 (4)

5. Bekhan OZDOEV (RUS) – Europe No.5 (5)

6. Aleksandr KAZAKEVIC (LTU) – German GP No.1 (13)

7. Aleksander SHYSHMAN (UKR) – Europe No.3 (7)

8. Giorgi TSIREKIDZE (GEO) – Europe No.3 (8)

9. Imil SHARAFEDINOV (RUS) – Nikola Petrov No.1 (6)

10. Yanarbek KENYEEV (KGZ) – Asia No.1 (9)

11. Yousef GHADERIAN (IRI) – Asia No.2 (10)

12. Azamat KUSTUBAEV (KAZ) – Asia No.3 (11)

13. Petar BALO (SRB) – Mediterranean No.1 (15)

14. Michael WAGNER (AUT) – Stockholm Open No.3 (16)

15. Rafik HUSEYNOV (AZE) – Hungarian GP No.3 (12)

16. Jonas BOSSERT (SUI) – Stockholm Open No.3 (19)

17. Damian DIETSCHE (SUI) – Trophee Milone No.1 (20)

18. Zakarias BERG (SWE) – Europe No.5 (17)

19. Artur OMAROV (CZE) – Zagreb Open No.1 (18)

20. Lennie PERSSON (SWE) – Stockholm Open No.2 (nr)

 

85kg

1. Zhan BELENYUK (UKR) – Europe No.1 (2)

2. Rami HIETANIEMI (FIN) – Europe No.2 (3)

3. Viktor LORINCZ (HUN) – Hungarian Open No.3 (7)

4. Amer HRUSTANOVIC (AUT) – Europe No.3 (6)

5. Javid HAMZATOV (BLR) – German GP No.3 (9)

6. Damian JANIKOWSKI (POL) – Europe No.3 (4)

7. Artur SHAHINYAN (ARM) – German GP No.1 (18)

8. Maksim MANUKYAN (ARM) – Nikola Petrov No.3 (19)

9. Alexej MISHIN (RUS) – Europe No.5 (5)

10. Jan FISCHER (GER) – Europe No.5 (8)

11. Hassan Saman TAHMASEBI (AZE) – Vehbi Emre No.3 (10)

12. Jim PETTERSSON (SWE) – Stockholm Open No.1 (nr)

13. Shariar MAMMADOV (AZE) – Vehbi Emre No.2 (11)

14. Asamat BIKBAEV (RUS) – Ivan Poddubny No.2 (12)

15. Nursultan TURSYNOV (KAZ) – Asia No.1 (13)

16. Rustam ASSAKALOV (UZB) – Asia No.2 (14)

17. Robert KOBLIASHVILI (GEO) – Europe No.7 (16)

18. Ahmet YILDIRIM (TUR) – Nikola Petrov No.3 (17)

19. Kansu ILDEM (TUR) – German GP No.2 (nr)

20. Dimitrios PAPADOPOULOS (GRE) – Mediterranean No.2 (nr)

 

98kg

1. Artur ALEKSANYAN (ARM) – Europe No.1 (1)

2. Cenk ILDEM (TUR) – Europe No.2 (2)

3. Balasz KISS (HUN) – Yadegar Imam No.1 (3)

4. Marthin NIELSEN (NOR) – Europe No.3 (4)

5. Aleksander HRABOVIK (BLR) – German GP No.3 (7)

6. Fredrik SCHOEN (SWE) – Stockholm Open No.1 (8)

7. Melonin NOUMONVI (FRA) – Stockholm Open No.3 (6)

8. Nikita MELNIKOV (RUS) – Ivan Poddubny No.2 (5)

9. Daigoro TIMONCINI (ITA) – Stockholm Open No.2 (16)

10. Felix RADINGER (GER) – Europe No.5 (9)

11. Mahdi ALIYARI FEYZABADI (IRI) – World Cup No.3 (10)

12. Musa EVLOEV (RUS) – Ivan Poddubny No.1 (11)

13. Yerulan ISKAKOV (KAZ) – Asia No.1 (12)

14. Ali ALIYARI FEYZABADI (IRI) – Asia No.3 (13)

15. Yasmany Daniel LUGO CABRERA (CUB) – CAC Games No.1 (14)

16. Alin ALEX-CIURARIU (ROU) – Vehbi Emre No.2 (15)

17. Ardo ARUSAAR (EST) – Nikola Petrov No.3 (19)

18. Timo KALLIO (FIN) – German GP No.5 (nr)

19. Daniel GASTL (AUT) – Stockholm Open No.3 (nr)

20. Felix BALDAUF (NOR) – Europe Jrs No.1 (nr)

 

130kg
1. Riza KAYAALP (TUR) – Europe No.1 (1)

2. Mijain LOPEZ NUNEZ (CUB) – CAC Games No.1 (2)

3. Johan Magnus EUREN (SWE) – Europe No.3 (3)

4. Mindaugas MIZGAITIS (LTU) – Hungarian GP No.3 (4)

5. Bashir Asgiri BABAJANZADEH – Hungarian GP No.2 (5)

6. Attila GUZEL (TUR) – Nikola Petrov No.1 (6)

7. Lyubomir DIMITROV (BUL) – Nikola Petrov No.3 (7)

8. Behnam MEHDIZADEH (IRI) – Asia No.1 (8)

9. Murat RAMONOV (KGZ) – Asia No.2 (9)

10. Vasily PARSHIN (RUS) – Europe No.3 (10)

11. Nurmakhan TINALIEV (KAZ) – German GP No.1 (nr)

12. Kiril GRYSHCHANKO (BLR) – German GP No.2 (14)

13. Heiki NABI (EST) – Stockholm Open No.2 (15)

14. Saba SHARIATI (AZE) – GGP Final No.1 (11)

15. Balint LAM (HUN) – Europe No.5 (12)

16. Aleksander CHERNETSKI (UKR) – Europe No.5 (13)

17. Vitali ILNITSKI (RUS) – Ivan Poddubny No.1 (16)

18. Radhouane CHEBBI (TUN) – Africa No.1 (17)

19. Robert SMITH (USA) – Schultz Memorial No.1 (18)

20. Nemanja PAVLOVIC (SRB) – Mediterranean No.1 (nr)