Paskelboje naujausioje FILA reitingų lentelėje Lietuvos imtynininkai išlaikė savo pozicijas

Olimpinių žaidynių prizininkai Aleksandras Kazakevičius ir Mindaugas Mizgaitis išlaikė savo pozicijas FILA reitinguose. Paskelboje naujausioje FILA reitingų lentelėje A.Kazakevičius liko šeštoje vietoje tarp 80 kilogramų sveriančių „klasikų“, o Mindaugas Mizgaitis (130 kg) kaip ir prieš mėnesį yra ketvirtas.

59kg –1. Hamid SORYAN (IRI)2. Ivo ANGELOV (BUL)3. Aleksandar KOSTADINOV (BUL))4. Ivan KUYLAKOV (RUS)5. Mingiyan SEMENOV (RUS)6. Roman AMOYAN (ARM)

7. Elmurat TASMURADOV (UZB)

8. Edward BARSEGJAN (POL)

9. Rahman BILICI (TUR)

10. Kristijan FRIS (SRB)

11. Stig Andre BERGE (NOR)

12. Taleh MAMMADOV (AZE)

13. Saman ABDVALI (IRI)

14. Kamran MAMMADOV (AZE)

15. Shinobu OTA (JPN)

16. Karen ASLANYAN (ARM)

17. Kanybek ZHOLCHUBEKOV (KGZ)

18. Victor CIOBANU (MDA)

19. Soslan DAUROV (BLR)

20. YUN Won-Chol (PRK)

 

66kg –1. Adam KURAK (RUS)2. Hasan ALIYEV (AZE)3. Frank STAEBLER (GER)4. Revaz LASHKHI (GEO)5. Davor STEFANEK (SRB)6. Istvan LEVAI (SVK)

7. Omid NOROOZI (IRI)

8. Aram JULFALAKYAN (ARM)

9. Azamat AKHMEDOV (RUS)

10. RYU Han-Soo (KOR)

11. Fredrik BJERREHUUS (DEN)

12. Atakan YUKSEL (TUR)

13. Dominik ETLINGER (CRO)

14. Ruslan TSAREV (KGZ)

15. Khusrav OBLOBERDIEV (TJK)

16. David KARECINSKI (POL)

17. Denys DEMYANKOV (UKR)

18. Ramin TAHERISARTANG (IRI)

19. Jussi-Pekka NIEMISTOE (FIN)

20. Miguel MARTINEZ (CUB)

71kg –1. Tamas LORINCZ (HUN)2. Rasul CHUNAYEV (AZE)3. Saeid Mourad ABDVALI (IRI)4. Chingiz LABAZANOV (RUS)5. Mindia TSULUKIDZE (GEO)6. Manukhar TSKHADAIA (GEO)

7. Aleksander MAKSIMOVIC (SRB)

8. Balint KORPASI (HUN)

9. Abuyazid MANTSIGOV (RUS)

10. Aleksander DZEMYANOVICH (BLR)

11. Yunus OZEL (TUR))

12. Mate NEMES (SRB)

13. Mohammad KARIMI (IRI)

14. JUNG Ji-Hyun (KOR)

15. Yuriy DENISOV (RUS)

16. Mathias MAASCH (GER)

17. Maksat YEREZHEPOL (KAZ)

18. Askhat ZHANBIROV (KAZ)

19. Varsham BORANYAN (ARM)

20. Yunus Emre BASAR (TUR)

 

75kg –1. KIM Hyeon-Woo (KOR)2. Aleksander CHEKHIRKIN (RUS)3. Arsen JULFALAKYAN (ARM)4. Roman VLASOV (RUS)5. Mark MADSEN (DEN)6. Elvin MURSALIYEV (AZE)

7. Robert ROSENGREN (SWE)

8. Viktor NEMES (SRB)

9. Zurabi DATUNASHVILI (GEO)

10. Arkadiusz KULYNYCZ (POL)

11. Neven ZUGAJ (CRO))

12. Laszlo SZABO (HUN)

13. Emrah KUS (TUR)

14. Takehiro KANAKUBO (JPN)

15. Andrew BISEK (USA)

16. Jure KUHAR (SLO)

17. Bozo STARCEVIC (CRO)

18. Julio BASTIDA MENDOZA (CUB)

19. Juan Angel ESCOBAR (MEX)

20. Seref TUFENK (TUR)

 

80kg –1. Peter BACSI (HUN)2. Selcuk CEBI (TUR)3. Habibollah AKHLAGHI (IRI)4. Elvin MURSALIYEV (AZE)5. Viktor SASUNOVSKI (BLR))6. Aleksandras KAZAKEVIČIUS (LTU)

7. Aleksander SHYSHMAN (UKR)

8. Giorgi TSIREKIDZE (GEO)

9. Imil SHARAFEDINOV (RUS)

10. Bekhan OZDOEV (RUS)

11. Petar BALO (SRB)

12. Tadeusz MICHALIK (POL)

13. Evgeni SALEEV (RUS)

14. Yanarbek KENYEEV (KGZ)

15. Yousef GHADERIAN (IRI)

16. Azamat KUSTUBAEV (KAZ)

17. Jonas BOSSERT (SUI)

18. Michael WAGNER (AUT)

19. Doszhan KARTIKOV (KAZ)

20. KIM Jun-Hyung (KOR)

 

85kg –1. Zhan BELENYUK (UKR)2. Rami HIETANIEMI (FIN)3. Viktor LORINCZ (HUN)4. Javid HAMZATOV (BLR)5. Amer HRUSTANOVIC (AUT)6. Damian JANIKOWSKI (POL)

7. Artur SHAHINYAN (ARM)

8. Maksim MANUKYAN (ARM)

9. Robert KOBLIASHVILI (GEO)

10. Hassan Saman TAHMASEBI (AZE)

11. Rustam ASSAKALOV (UZB)

12. Melonin NOUMONVI (FRA)

13. Mojtaba KARIMFAR (IRI)

14. Alexej MISHIN (RUS)

15. Jan FISCHER (GER)

16. Nursultan TURSYNOV (KAZ)

17. Jim PETTERSSON (SWE)

18. Shariar MAMMADOV (AZE)

19. Asamat BIKBAEV (RUS)

20. Pablo SHOREY HERNANDEZ (CUB)

98kg –1. Artur ALEKSANYAN (ARM)2. Cenk ILDEM (TUR)3. Balasz KISS (HUN)4. Marthin NIELSEN (NOR)5. Aleksander HRABOVIK (BLR)6. Fredrik SCHOEN (SWE)

7. Shalva GADABADZE (AZE)

8. Nikita MELNIKOV (RUS)

9. Daigoro TIMONCINI (ITA)

10. Mahdi ALIYARI FEYZABADI (IRI)

11. Adam VARGA (HUN)

12. Yerulan ISKAKOV (KAZ)

13. Ali ALIYARI FEYZABADI (IRI)

14. Felix RADINGER (GER)

15. Musa EVLOEV (RUS)

16. Yasmany Daniel LUGO CABRERA (CUB)

17. Alin ALEX-CIURARIU (ROU)

18. Ivan IVANOV (BUL)

19. Mikhail KAJAIA (GEO)

20. Vladislav METODIEV (BUL)

 

130kg –1. Riza KAYAALP (TUR)2. Mijain LOPEZ NUNEZ (CUB)3. Johan Magnus EUREN (SWE)4. Mindaugas MIZGAITIS (LTU) 5. Bashir Asgiri BABAJANZADEH (IRI)6. Attila GUZEL (TUR)

7. Lyubomir DIMITROV (BUL)

8. Behnam MEHDIZADEH (IRI)

9. Balint LAM (HUN)

10. Nurmakhan TINALIEV (KAZ)

11. Kiril GRYSHCHANKO (BLR)

12. Heiki NABI (EST)

13. Iakobi KAJAIA (GEO)

14. Saba SHARIATI (AZE)

15. Iosif CHUGOSHVILI (BLR)

16. Murat RAMONOV (KGZ)

17. Vasily PARSHIN (RUS)

18. Aleksander CHERNETSKI (UKR)

19. Radhouane CHEBBI (TUN)

20. Ramon Antonio GARCIA (DOM)