Po pasaulio imtynių čempionato – E.Venckaičio šuolis UWW reitingų lentelėje

Rugsėjo mėnesį vykęs pasaulio imtynių čempionatas į United World Wrestling (UWW) reitingų lentelę grąžino Edgarą Venckaitį (66 kg). Po Londono olimpinių žaidynių „pasėdęs“ atletas atsitiesė Taškente, kur iškovojo pasaulio „bronzą“ ir su trenksmu įsiterpė į elitinių atletų gretas. Ketvirta vieta yra aukščiausia iki šiol iškovota Edgaro pozicija reitinguose.

Į devintą poziciją reitinguose smuktelėjo Aleksandras Kazakevičius (80 kg), o „sausas“ rezultatas Taškente Mindaugą Mizgaitį (130 kg) bent jau laikinai nubloškė į 20 vietą. Prieš pora mėnesių A.Kazakevičius buvo šeštas, o M.Mizgaitis ketvirtas.

Nepaisant pralaimėjimo pasaulio čempionato antrame rate egiptiečiui Ahmedui Ibrahimui, Laimutis Adomaitis (85 kg) įsitvirtino reitingo antrame dešimtuke. Laimučiui tryliktą poziciją reitinge garantavo Golden Grand Prix finaliniame turnyre Baku užimta 5 vieta.

 

59kg
1. Hamid SORYAN (IRI)
2. Mingiyan SEMENOV (RUS)
3. Elmurat TASMURADOV (UZB)
4. Stig Andre BERGE (NOR)
5. Kohei HASEGAWA (JPN)
6. YUN Won-Chol (PRK)
7. Ismael BORRERO MOLINA (CUB)
8. Spenser MANGO (USA)
9. Aleksandar KOSTADINOV (BUL)
10. Ivo ANGELOV (BUL)
11. Ivan KUYLAKOV (RUS)
12. Taleh MAMMADOV (AZE)
13. Hatham MAHMOUD FAHMY (EGY)
14. WANG Lumin (CHN)
15. LEE Jung-Baek (KOR)
16. Roman AMOYAN (ARM)
17. Almat KEBISPAYEV (KAZ)
18. Karen ASLANYAN (ARM)
19. Deniz MENEKSE (GER)
20. Kazuma KURAMOTO (JPN) 
66kg
1. Davor STEFANEK (SRB)
2. Omid NOROOZI (IRI)
3. Tamas LORINCZ (HUN)
4. Edgaras VENCKAITIS (LTU)
5. RYU Han-Soo (KOR)
6. Ryutaro MATSUMOTO (JPN)
7. Hasan ALIYEV (AZE)
8. Frank STAEBLER (GER)
9. Revaz LASHKHI (GEO)
10. Adam KURAK (RUS)
11. Istvan LEVAI (SVK)
12. Aram JULFALAKYAN (ARM)
13. Dominik ETLINGER (CRO)
14. Hideyuki OTOIZUMI (JPN)
15. Mihran HARUTUNYAN (ARM)
16. Konstantin STAS (BUL)
17. RI Hak-Won (PRK)
18. Khusrav OBLOBERDIEV (TJK)
19. Ashkat ZHANBIROV (KAZ)
20. Bryce SADDORIS (USA) 
71kg
1. Chingiz LABAZANOV (RUS)
2. Yunus OZEL (TUR)
3. Rasul CHUNAYEV (AZE)
4. Afshin BYABANGARD (IRI)
5. JUNG Ji-Hyun (KOR)
6. Saeid Mourad ABDVALI (IRI)
7. Aleksander DZEMYANOVICH (BLR)
8. Varsham BORANYAN (ARM)
9. Dilshod TURDIEV (UZB)
10. Shermet PERMANOV (TKM)
11. Balint KORPASI (HUN)
12. Abuyazid MANTSIGOV (RUS)
13. Demev SHADRAEV (KAZ)
14. Ionel PUSCASU (ROU)
15. Justin LESTER (USA)
16. Zackarias TALLROTH (SWE)
17. Mathias MAASCH (GER)
18. Mindia TSULUKIDZE (GEO)
19. Manukhar TSKHADAIA (GEO)
20. Aleksander MAKSIMOVIC (SRB) 
75kg
1. KIM Hyeon-Woo (KOR)
2. Arsen JULFALAKYAN (ARM)
3. Neven ZUGAJ (CRO)
4. Andrew BISEK (USA)
5. Elvin MURSALIYEV (AZE)
6. Zurabi DATUNASHVILI (GEO)
7. Hiroyuki SHIMIZU (JPN)
8. Aleksander CHEKHIRKIN (RUS)
9. Roman VLASOV (RUS)
10. Mark MADSEN (DEN)
11. Rafik HUSEYNOV (AZE)
12. Takehiro KANAKUBO (JPN)
13. Doszhan KARTIKOV (KAZ)
14. Payam BOUYERI PAYANI (IRI)
15. Juan Angel ESCOBAR (MEX)
16. Robert ROSENGREN (SWE)
17. Gurpreet SINGH (IND)
18. Yavor YANAKIEV (BUL)
19. Viktor NEMES (SRB)
20. Arkadiusz KULYNYCZ (POL) 
80kg
1. Peter BACSI (HUN)
2. Evgeni SALEEV (RUS)
3. Selcuk CEBI (TUR)
4. Jim PETTERSSON (SWE)
5. Tadeusz MICHALIK (POL)
6. Bozo STARCEVIC (CRO)
7. Habibollah AKHLAGHI (IRI)
8. Pascal EISELE (GER)
9. Aleksandras KAZAKEVIČIUS (LTU)
10. Viktor SASUNOVSKI (BLR)
11. KIM Jun-Hyung (KOR)
12. Aleksander SHYSHMAN (UKR)
13. Imil SHARAFEDINOV (RUS)
14. Bekhan OZDOEV (RUS)
15. Tsukasa TSURUMAKI (JPN)
16. Yanarbek KENYEEV (KGZ)
17. Emin AHMADOV (AZE)
18. Azamat KOSTUBAEV (KAZ)
19. Giorgi TSIREKIDZE (GEO)
20. Petar BALO (SRB) 
85kg
1. Melonin NOUMONVI (FRA)
2. Hassan Saman TAHMASEBI (AZE)
3. Zhan BELENYUK (UKR)
4. Viktor LORINCZ (HUN)
5. Ramsin AZIZSIR (GER)
6. Kristoffer JOHANSSON (SWE)
7. Javid HAMZATOV (BLR)
8. Rustam ASSAKALOV (UZB)
9. Masayuki AMANO (JPN)
10. Ahmed IBRAHIM (EGY)
11. Vladimir GEGESHIDZE (GEO)
12. LEE Se-Yeol (KOR)
13. Laimutis ADOMAITIS (LTU)
14. Mojtaba KARIMFAR (IRI)
15. PENG Fei (CHN)
16. Pablo SHOREY HERNANDEZ (CUB)
17. Damian JANIKOWSKI (POL)
18. Rami HIETANIEMI (FIN)
19. Robert KOBLIASHVILI (GEO)
20. Nursultan TURSYNOV (KAZ) 
98kg
1. Artur ALEKSANYAN (ARM)
2. Oliver HASSLER (GER)
3. Cenk ILDEM (TUR)
4. Ghasem REZAEI (IRI)
5. Aleksander HRABOVIK (BLR)
6. Alin ALEX-CIURARIU (ROU)
7. Mahdi ALIYARI FEYZABADI (IRI)
8. XIAO Di (CHN)
9. Yerulan ISKAKOV (KAZ)
10. Norikatsu SAIKAWA (JPN)
11. Vladislav METODIEV (BUL)
12. Ardo ARUSAAR (EST)
13. Timo KALLIO (FIN)
14. Marthin NIELSEN (NOR)
15. Fredrik SCHOEN (SWE)
16. Balasz KISS (HUN)
17. Adam VARGA (HUN)
18. Musa EVLOEV (RUS)
19. Shalva GADABADZE (AZE)
20. Hardeep SINGH (IND) 
130kg
1. Mijain LOPEZ NUNEZ (CUB)
2. Riza KAYAALP (TUR)
3. Heiki NABI (EST)
4. Beylal MAKHOV (RUS)
5. Lyubomir DIMITROV (BUL)
6. Eduard POPP (GER)
7. Johan Magnus EUREN (SWE)
8. Behnam MEHDIZADEH (IRI)
9. Nurmakhan TINALIEV (KAZ)
10. Iakobi KAJAIA (GEO)
11. KIM Yong-Nam (KOR)
12. Bashir Asgiri BABAJANZADEH (IR)
13. MENG Qiang (CHN)
14. Attila GUZEL (TUR)
15. Saba SHARIATI (AZE)
16. Balint LAM (HUN)
17. Kiril GRYSHCHANKO (BLR)
18. Murat RAMONOV (KGZ)
19. Aleksander CHERNETSKI (UKR)
20. Mindaugas MIZGAITIS (LTU)