Karaliaučiuje (Rusija) vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių jaunučių turnyre du  Lietuvos sportininkai iškovojo pirmąsias vietas. Varžybų nugalėtojais tapo vilniečiai Konstantinas Kešanidis (66 kg) ir Matas Grigalius (75 kg).

Dar šeši trenerio Vladimiro Audicko auklėtiniai tapo turnyro prizininkais.

Antrąsias vietas užėmė Damian Matveiko (53 kg; 2 vieta), Julijus Bogdonas (42 kg; 2 vieta), Chamranas Dadaševas (85 kg; 2 vieta),

Bronzos medaliais pasipuošė Gytis Tonkovičius (42 kg; 3 vieta), Rokas Čepauskas (32 kg; 3vieta). Danielius Landyrevas (32kg; 3vieta).

Komandos vadovas Olegas Zaicevas neturėjo priekaištų sportininkams ir teigė, kad kelios smulkios jaunųjų atletų klaidos neleido grožėtis aukštesniais rezultatais. „Mūsiškiai kai kuriuose epizoduose pralaimėjo taktines minidvikovas, neretai koją pakišdavo skubėjimas. Pavyzdžiui, rezultatui esant 7:0, Gytis Tonkovičius įsivėlė į avantiūrą – norėjo akistatą su varžovu baigti ankščiau laiko, atliko veiksmą ir prisidengė. Tas pats ir su Roku Čepausku – du kėlinukus gainiojo po kilimą latvį, „išjungdavo“ jo rankas, o veiksmus atlikdavo skubotus ir neparuoštus. Puikiai savo darbą ant imtynių kilimo atliko turnyro nugalėtojai. Varžovai prieš Mato Grigaliaus metimus per dubenį buvo bejėgiai. Konstantinas Kešanidis šiek tiek nesveikavo, tačiau parodė kovingumą ir užtikrintai laimėjo turnyrą“, – pasakojo O.Zaicevas.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo 180 imtynininkų iš Rusijos, Latvijos, Estijos, Lietuvos, Norvegijos ir Belgijos.

Pirma eilė iš kairės: Damian Matveiko (53 kg; 2 vieta), Julijus Bogdonas (42 kg; 2 vieta), Gytis Tonkovičius (42 kg; 3 vieta), Rokas Čepauskas (32 kg; 3vieta) ir komandos vadovas Olegas Zaicevas. Antra eilė iš kairės: Chamranas Dadaševas (85 kg; 2 vieta), Konstantinas Kochenidis (66 kg; 1vieta), Matas Grigalius (75 kg; 1vieta).

Nuotraukoje nėra Danieliaus Landyrevo (32kg; 3vieta).