UWW reitingų lentelėse Lietuvos imtynininkų pozicijos pakito nežymiai

Paskelbtuose naujuose Jungtinio imtynių pasaulio  (UWW) vasario mėnesio reitinguose Lietuvos atletų užimamos vietos beveik nepakito. Per mėnesį Edgaras Venckaitis (7), Aleksandras Kazakevičius (6) ir Laimutis Adomaitis (16) smuktelėjo laipteliu žemyn, o Mindaugas Mizgaitis (12) pakilo per vieną poziciją.

Dėl Edgaro ir Laimučio jokių klausimų nėra – jų taškus išbarstė užklupusios traumos ir žemos vietos pastarųjų mėnesių varžybose. Stebina Paryžiaus Grand Prix laimėtojo A.Kazakevičiaus žingsnis atgal. Tenka spėlioti, ar varžybos Prancūzijoje nėra aukšto lygio (tuo tenka abejoti, visgi Grand Prix), ar, tiesiog, įsivėlė techninė klaida.

Tuo tarpu Mindaugui Mizgaičiui bonusus vis dar neša pernai spalį iškovotas pasaulio kariškių čempiono titulas.

Kiti rezultatai bus paskelbti po mėnesio. Visai tikėtina, kad reitingų lentelėse išvysime Valdemaro Venckaičio pavardę. Sugrižęs į didįjį sportą jaunių rinktinės treneris rodė pavydėtiną meistriškumą ant imtynių kilimo: jis tapo kariškių pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtoju, triumfavo Paryžiaus Grand Prix turnyre ir praeitą savaitgalį vykusiame analogiškame turnyre Vengrijoje liko penktas.

Nenustebintų ir Viliaus Laurinaičio pavardė reitingų lentelėje. Po sunkios kelio traumos atsigavęs pasaulio jaunimo čempionas treniruojasi pilnu pajėgumu ir pasiryžęs nenuvilti gerbėjų kovo pabaigoje vyksiančiame U23 Europos čempionate Lenkijoje.

Valdas Malinauskas

 2015 UWW reitingai vasaris PDF

59kg1. Hamid SORYAN (IRI) – World No.1 (1) 2. Mingiyan SEMENOV (RUS) – World No.2 (2) 3. Elmurat TASMURADOV (UZB) – World No.3 (3) 4. Stig Andre BERGE (NOR) – World No.3 (4) 5. Kohei HASEGAWA (JPN) – Asian Games No.1 (5) 6. YUN Won-Chol (PRK) – Asian Games No.2 (6) 7. Ivo ANGELOV (BUL) – Schultz Memorial No.1 (7) 8. Aleksandar KOSTADINOV (BUL) – Schultz Memorial No.2 (8) 9. Ismael BORRERO MOLINA (CUB) – Granma Cup No.3 (9) 10. Ivan KUYLAKOV (RUS) – Pytlasinski No.2 (10) 11. Hatham Mahmoud FAHMY (EGY) – World Military No.1 (11) 12. Spenser MANGO (USA) – World No.5 (12) 13. Taleh MAMMADOV (AZE) – Takhti Cup No.1 (16) 14. Mirandek AINAGULOV (KAZ) – Schultz Memorial No.3 (13) 15. Almat KEBISPAYEV (KAZ) – Schultz Memorial No.2 (14) 16. Tarik BELMADANI (FRA) – Paris GP No.1 (15) 17. Maikel ANACHE LAMOTH (CUB) – Granma Cup No.1 (not ranked) 18. Mohammad NOORBAKHSH (IRI) – Takhti Cup No.3 (nr) 19. WANG Lumin (CHN) – Takhti Cup No.5 (17) 20. Maksim KAZHARSKI (BLR) – Zagreb Open No.1 (nr)

66kg1. Davor STEFANEK (SRB) – World No.1 (1) 2. Omid NOROOZI (IRI) – World No.2 (2) 3. Tamas LORINCZ (HUN) – World No.3 (3) 4. RYU Han-Soo (KOR) – Asia Games No.1 (4) 5. Hasan ALIYEV (AZE) – World No.5 (7) 6. Ryutaro MATSUMOTO (JPN) – Asian Games No.2 (5) 7. Edgaras VENCKAITIS (LTU) – World No.3 (6) 8. Frank STAEBLER (GER) – World No.5 (8) 9. Revaz LASHKHI (GEO) – GGP Final No.2 (9) 10. Adam KURAK (RUS) – Europe No.1 (10) 11. Demeu ZHADRAYEV (KAZ) – Schultz Memorial No.1 (11) 12. Mateusz BERNATEK (POL) – Paris GP No.1 (12) 13. Kamran MAMMADOV (AZE) – Paris GP No.2 (13) 14. Istvan LEVAI (SVK) – Europe No.3 (14) 15. Dominik ETLINGER (CRO) – Zagreb Open No.1 (16) 16. Artak MARGARYAN (FRA) – Zagreb Open No.3 (17) 17. Dawid KARECINSKI (POL) – Paris GP No.3 (18) 18. Denys DEMYANKOV (UKR) – Takhti Cup No.1 (nr) 19. Miguel MARTINEZ (CUB) – Granma Cup No.2 (nr) 20. Alexander CASALS HINOJOSA (CUB) –Granma Cup No.1 (nr)

71kg – 1. Rasul CHUNAYEV (AZE) – World Cup No.1 (3) 2. Chingiz LABAZANOV (RUS) – World No.1 (1) 3. Afshin BYABANGARD (IRI) – World No.3 (4) 4. Yunus OZEL (TUR) – World No.2 (2) 5. JUNG Ji-Hyun (KOR) – Asian Games No.1 (5) 6. Saeid Mourad ABDVALI (IRI) – Asia Games No.3 (6) 7. Aleksander DZEMYANOVICH (BLR) – World No.5 (7) 8. Varsham BORANYAN (ARM) – World No.5 (8) 9. Dilshod TURDIEV (UZB) – Asian Games No.2 (9) 10. Shermet PERMANOV (TKM) – Asian Games No.3 (10) 11. Yuri DENISOV (RUS) – Kare Tournament No.1 (11) 12. Balint KORPASI (HUN) – GGP Final No.9 (12) 13. Mathias MAASCH (GER) – Pytlasinski No.2 (15) 14. Abuyazid MANTSIGOV (RUS) – Nikola Petrov No.1 (13) 15. Ionel PUSCASU (ROU) – Nikola Petrov No.3 (14) 16. Ramin TAHERISARTANG (IRI) – Takhti Cup No.1 (nr) 17. Zackarias TALLROTH (SWE) – Paris GP No.1 (16) 18. Ashkat ZHANBIROV (KAZ) – Paris GP No.2 (17) 19. Zoltan LEVAI (HUN) – Zagreb Open No.1 (nr) 20. Aleksander MAKSIMOVIC (SRB) – Zagreb No.2 (19)

75kg1. KIM Hyeon-Woo (KOR) – Asia Games No.1 (1) 2. Arsen JULFALAKYAN (ARM) – World No.1 (2) 3. Neven ZUGAJ (CRO) – World No.2 (3) 4. Roman VLASOV (RUS) – World Cup No.2 (9) 5. Elvin MURSALIYEV (AZE) – World No.3 (4)A 6. Zurabi DATUNASHVILI (GEO) – World No.5 (5) 7. Andrew BISEK (USA) – World No.3 (6) 8. Doszhan KARTIKOV (KAZ) – Schultz Memorial No.1 (10) 9. Payam BOUYERI PAYANI (IRI) – Asian Games No.3 (13) 10. Karapet CHALYAN (ARM) – World Cup No.1 (19) 11. Aleksander CHEKHIRKIN (RUS) – Europe No.1 (8) 12. Takehiro KANAKUBO (JPN) – Asian Games No.2 (12) 13. Hiroyuki SHIMIZU (JPN) – World No.5 (7) 14. Dmitri PYSHKOV (UKR) – Takhti Cup No.1 (nr) 15. Maksat YEREZHEPOV (KAZ) – Schultz Memorial No.2 (14) 16. Robert ROSENGREN (SWE) – Farrell Memorial No.1 (15) 17. Ruslan ISAKOV (RUS) – Palusalu Memorial No.1 (16) 18. Ivan CHERNOV (RUS) – Kare Tournament No.1 (17) 19. Jure KURE (SLO) – Zagreb Open No.2 (nr) 20. Valery PALENSKI (BLR) – Zagreb Open No.3 (nr)

80kg1. Rafik HUSEYNOV (AZE) – World Cup No.1 (11@75) 2. Evgeni SALEEV (RUS) – World No.2 (2) 3. Peter BACSI (HUN) – World No.1 (1) 4. Selcuk CEBI (TUR) – World No.3 (3) 5. Jim PETTERSSON (SWE) – World No.3 (4) 6. Aleksandr KAZAKEVIC (LTU) – Paris GP No.1 (5) 7. Tadeusz MICHALIK (POL) – Paris GP No.3 (6) 8. Bozo STARCEVIC (CRO) – Zagreb Open No.1 (7) 9. Habibollah AKHLAGHI (IRI) – Asian Games No.1 (8) 10. Viktor SASUNOVSKI (BLR) – Zagreb Open No.2 (10) 11. Pascal EISELE (GER) – Nikola Petrov No.2 (9) 12. Aleksander SHYSHMAN (UKR) – World Military No.2 (11) 13. KIM Jun-Hyung (KOR) – Olympia No.1 (12) 14. Joe Rau (USA) – Zagreb Open No.1 (nr) 15. Imil SHARAFEDINOV (RUS) – Nikola Petrov No.1 (13) 16. Bekhan OZDOEV (RUS) – Europe No.5 (14) 17. Lasha GOBADZE (GEO) – Takhti Cup No.1 (nr) 18. Enrique CUERO ORTIZ (ECU) – Granma Cup No.2 (nr) 19. Alan VERA (CUB) – Granma Cup No.1 (nr) 20. Viktor NEMES (SRB) – Zagreb Open No.3 (nr)

85kg1. Melonin NOUMONVI (FRA) – World No.1 (1) 2. Hassan Saman TAHMASEBI (AZE) – World No.2 (2) 3. Zhan BELENYUK (UKR) – Takhti Cup. No.1 (3) 4. Viktor LORINCZ (HUN) – World No.3 (4) 5. Javid HAMZATOV (BLR) – Zagreb Open No.1 (7) 6. Ramsin AZIZSIR (GER) – World Military No.1 (5) 7. Damian JANIKOWSKI (POL) – Paris No.2 (12) 8. Islam ABBASOV (AZE) – World Cup No.1 (13) 9. Maksim MANUKYAN (ARM) – World Military No.3 (14) 10. Davod ABEDINADEH (IRI) – Takhti Cup No.2 (nr) 11. Kristoffer JOHANSSON (SWE) – World No.5 (6) 12. Rustam ASSAKALOV (UZB) – Asian Games No.1 (8) 13. LEE Se-Yeol (KOR) – Asian Games No.2 (9) 14. Mojtaba KARIMFAR (IRI) – Asian Games No.3 (10 15. Rami HIETANIEMI (FIN) – Haavisto Cup No.2 (11) 16. Laimutis ADOMAITIS (LTU) – World Military No.3 (15) 17. Jordan HOLM (USA) – Schultz Memorial No.1 (16) 18. Gilberto PIQUET HERRERA (CUB) – Granma Cup No.1 (nr) 19. Pablo SHOREY HERNANDEZ (CUB) – Granma Cup No.2 (nr) 20. Robert KOBLIASHVILI (GEO) – Takhti Cup No.3 (nr)

98kg1. Artur ALEKSANYAN (ARM) – World No.1 (1) 2. Oliver HASSLER (GER) – World No.2 (2) 3. Cenk ILDEM (TUR) – World No.3 (3) 4. Ghasem REZAEI (IRI) – World No.3 (4) 5. Aleksander HRABOVIK (BLR) – Zagreb Open No.1 (5) 6. Ardo ARUSAAR (EST) – Paris GP No.1 (7) 7. Mahdi ALIYARI FEYZABADI (IRI) – World Cup No.1 (8) 8. Alin ALEX-CIURARIU (ROU) – World No.5 (6) 9. Yerulan ISKAKOV (KAZ) – Schultz Memorial No.1 (9) 10. XIAO Di (CHN) – Takhti Cup No.3 (10) 11. Timo KALLIO (FIN) – Kare Tournament No.1 (11) 12. Nikita MELNIKOV (RUS) – World Cup No.2 (20) 13. Yasmany LUGO CABRERA (CUB) – Granma Cup No.1 (nr) 14. Vladislav METODIEV (BUL) – Schultz Memorial No.3 (12) 15. Fredrik SCHOEN (SWE) – Copa Brasil No.1 (13) 16. Marthin NIELSEN (NOR) – GGP Final No.3 (14) 17. Evgeni SAVETA (UKR) – Kare Tournament No.2 (16) 18. Orkhan NURIEV (AZE) – Paris GP No.3 (18) 19. Robert AVANESYAN (ISR) – Zagreb Open No.2 (nr) 20. Daniel GASTL (AUT) – Zagreb Open No.3 (nr)

130kg1. Mijain LOPEZ NUNEZ (CUB) – World No.1 (1) 2. Riza KAYAALP (TUR) – World Cup No.1 (2) 3. Heiki NABI (EST) – World No.3 (3) 4. Johan Magnus EUREN (SWE) – World Cup No.2 (5) 5. Nurmakhan TINALIEV (KAZ) – Schultz Memorial No.1 (6) 6. Beylal MAKHOV (RUS) – World No.3 (4) 7. Lyubomir DIMITROV (BUL) – Palusalu Tournament No.2 (7) 8. Eduard POPP (GER) – World No.5 (8) 9. Behnam MEHDIZADEH (IRI) – Asia No.1 (9) 10. Bashir Asgiri BABAJANZADEH – Takhti Cup No.1 (12) 11. MENG Qiang (CHN) – Takhti Cup No.3 (15) 12. Mindaugas MIZGAITIS (LTU) – World Military No.1 (13) 13. Aleksander CHERNETSKI (UKR) – World Military No.2 (14) 14. Balint LAM (HUN) – GGP Final No.3 (17) 15. Sergey SEMENOV (RUS) – World Cup No.4 (nr) 16. Iakobi KAJAIA (GEO) – GGP Final No.1 (10) 17. Saba SHARIATI (AZE) – GGP Final No.2 (16) 18. Iosif CHUGOSHVILI (BLR) – Zagreb Open No.1 (nr) 19. David ARENDT (USA) – Zagreb Open No.3 (20) 20. Vitali SHCHUR (RUS) – Vantaa Painicup No.1 (18)