Siedliceje (Lenkija) vykusiame tarptautiniame moterų imtynių jaunių turnyro nugalėtoja tapo Justina Čekavičiūtė. Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinė įveikė tris varžoves ir užėmė pirmą vietą svorio kategorijoje iki 57 kilogramų.

Sidabro medalius iškovojo Kamilė Gaučaitė (72 kg) ir Ineta Dantaitė (52 kg).

Trečiąsias vietas užėmė Auksė Rutkauskaitė (63 kg), Kamilė Eimontaitė (44 kg), Neringa Parytytė (62 kg), Emilija Sudarytė (44 kg) ir Neringa Remeikaitė (72 kg).

Penktomis-septintomis vietomis pasidalijo Laura Stanelytė (48 kg), Karolina Mušinskytė (44 kg), Kamilė Statkutė (48 kg), Viktorija Augustauskaitė (52 kg).

Komandų įskaitoje Šiaulių sporto gimnazijos ekipa užėmė trečiąją vietą.

Tarptautiniame turnyre kovojo 120 imtynininkių, kurios atstovavo dvylikai  komandų iš Lenkijos, Ukrainos, Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos.

Sportininkes varžyboms ruošė treneriai Aivaras Kaselis, Andrius Stočkus ir Indrė Bubelytė.