Anykščiuose imtynių veteranai kovojo dėl šalies čempionato medalių (rezultatai, nuotraukos)

Anykščiuose vyko Lietuvos graikų-romėnų imtynių atviras veteranų čempionatas.

Be Lietuvos imtynių veteranų į čempionatą atvyko imtynininkai iš Latvijos ir Baltarusijos.

Pagal amžiaus grupes atletai buvo suskirstyti į 13 divizionų.

Šešis aukso medalius iškovojo mūsų šalies imtynių veteranai. Imtynininkai iš Baltarusijos triumfavo penkis kartus. Du pirmos vietos apdovanojimai iškeliavo į Latviją.

Nugalėtojais ir prizininkais svorio kategorijose ir amžiaus grupėse tapo:

C  DIVIZIONAS

76 kg

I –                  Kuncevičius Vladimiras (Baltarusija, Minskas)

II –                Peterlevič Maris  (Latvija, Saldus)

III –              Kijus Aleksandras  (Lietuva, Vilnius)

85 kg

I –                 Linikas Igoris (Baltarusija, Minskas)

II –                Dambrauskas Arūnas (Lietuva, Kaunas)

III –               Kapas Aivars (Latvija, Ryga)

 

D  DIVIZIONAS 

63 kg

I –                 Pagarelnikas Aleksandras (Baltarusija, Minskas)

II –                Čalka Mindaugas  (Lietuva, Kaunas)

69 kg

I –                 Kalmuk Vitalijus (Latvija, Saldus)

II –                Ilkevičius Nikolajus (Lietuva, Vilnius)

76 kg

I –                 Varnauskas Remigijus   (Lietuva, Panevėžys)

II –                Šokaitis Juozas  (Lietuva, Vilnius)

III –               Stankevičius Rimas  (Lietuva, Anykščiai)

76 kg

I –                 Papikianas Gračikas (Baltarusija, Minskas)

II –                Matuolis Saulius  (Lietuva, Panevėžys)

85 kg

I –                 Strolia Vladimiras  (Lietuva, Panevėžys)

II –                Šimkus Rimantas  (Lietuva, Anykščiai)

130  kg

I –                 Finožionokas Sergejus (Baltarusija, Minskas)

II –                Semionovs Janis  (Latvija, Liepoja)

E  DIVIZIONAS

85  kg

I –                 Veiksalu Apolonas (Lietuva, Radviliškis)

II –                Svikis Janis (Latvija, Jelgava)

III –              Dilys Bronius  (Lietuva, Anykščiai)

97  kg

I –                 Velkas Valerijus (Lietuva, Klaipėdos r.)

II –                Macevičius Algis  (Lietuva, Anykščiai)

130  kg

I –                 Kavoliūnas Albertas (Lietuva, Klaipėdos r.)

II –                Valiūnas Gintas (Lietuva, Panevėžys)

G  DIVIZIONAS 

76  kg

I –                 Matusevičus Boleslovas (Latvija, Jelgava)

II –                Izoks Janis (Latvija, Jelgava)

130  kg

I –                 Bradauskas Stasys  (Lietuva, Anykščiai)

II –                Mauza Antanas  (Lietuva, Kaunas)

Vyriausias varžybų teisėjas  Jonas Pajarskas