Šiandien Stambule (Turkija) startavo antrasis atrankos į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes turnyras. Varžybos itin nesėkmingai susiklostė Aleksandrui Kazakevičiui. Vilnietis pirmoje kvalifikacinėje imtyje svorio kategorijoje iki 75 kilogramų susitiko su slovėnu Jure Kuharu ir pralaimėjo jam rezultatu 5:14.

Po pirmo kėlinuko nebuvo jokio pavojaus signalo – Aleksandras valdė situaciją ir parteryje po ridenimo pirmavo 2:0. Antrame kėlinuke Londono olimpinių žaidynių prizininkas savo persvarą padidino dar trimis taškais. Likus mažiau, nei porai minučių iki dvikovos pabaigos, A.Kazakevičiui teko gintis parteryje. Slovėnas be ypatingų pastangų atliko virtinę ridenimų ir iškovojo pergalę. Akivaizdu, kad Aleksandras kovos metu patyrė traumą, nes po dvikovos ilgai sėdėjo sukniubęs ir kilimą paliko dilbiu spausdamas, matomai, skaudantį šoną.