Pasaulio jaunių imtynių čempionate K.Gaučaitė kovos mažajame finale dėl bronzos. K.Zaicevaitė pralaimėjo „paguodą“

Tbilisyje vykstančiame pasaulio jaunių imtynių čempionate kovas tęsia moterų imtynių atstovės. Aštuntfinalio kovoje Kamilė Gaučaitė (70 kg, 18 dalyvių) įveikė amerikietę Emely Dawn Cue (4:3), tačiau ¼ “švariai” pralaimėjo į finalą kelią prasiskynusiai kirgizei Aiperi Medet Kyzy, kuri, savo ruožtu, atvėrė lietuvaitei duris į paguodos dėl bronzos apdovanojimo turnyrą. Paguodoje Kamilė įveikė ukrainietę rezultatu 6:1 ir finale kovos dėl bronzos. Lemiamoje akistatoje Kamilė grumsis su švede Denise Sabina Makota Stroem.

Kornelija Zaicevaitė (60 kg, 17 dalyvių) taip pat sėkmingai startavo – aštuntfinalyje ji nugalėjo vengrę Anna Nemeth (5:3), tačiau kitame rate neprilygo rusei Marijai Lačiuginai (2:4). Rusė pateko į finalą ir taip pat suteikė Kornelijai galimybę kautis dėl bronzos. Deja, savo šanso klaipėdietė neišnaudojo – Indijos atletė Anshu Anshu nugalėjo rezultatu 1:6.

By |2016-09-16T13:07:18+00:00rugsėjo 16th, 2016|Naujienos|Komentarai įrašui Pasaulio jaunių imtynių čempionate K.Gaučaitė kovos mažajame finale dėl bronzos. K.Zaicevaitė pralaimėjo „paguodą“ yra išjungti

About the Author: