Panevėžyje paaiškėjo Lietuvos imtynių čempionai (varžybų protokolai; nuotraukų galerijos)

Panevėžyje vyko Lietuvos imtynių čempionatas. Miesto „Cido“ arenoje dėl apdovanojimų kovojo graikų-romėnų, moterų ir laisvųjų imtynių meistrai. 

Čempionato nugalėtojais ir prizininkais svorio kategorijose tapo:

Graikų-romėnų imtynės

59 kg/ 13 dalyvių

1 Justas Petravičius Vilnius – Tauragė
2. Aistis Liaugminas Kaunas
3. Domas Krikščiūnas Anykščiai
3. Mantas Gaidukevičius Kaunas

66 kg/ 8 dalyviai

1 Kristupas Šleiva Vilnius-Panevėžys
2. Rūtenis Uginčius Klaipėda
3. Gytis Kulevičius Vilnius – Šiaulių rajonas
3. Edgaras Gendvilis Šiauliai

71 kg/11 dalyvių

1 Edgaras Venckaitis Vilnius – Tauragė
2. Darius Gudmonas Joniškis
3. Karolis Pociūnas Joniškis
3. Deividas Subotkevičius Vilnius

75 kg/8 dalyviai

1 Titas Kerševičius Kaunas
2. Dmitrijus Parechelašvilis Vilnius-Visaginas
3. Paulius Galkinas Vilnius-Klaipėda
3. Karolis Kigas Šiaulių rajonas

80 kg / 12 dalyvių

1 Mantas Sinkevičius Kaunas
2. Mantas Vitkus Joniškis
3. Tauras Liaugminas Kaunas
3. Benas Keršys Joniškis

85 kg/11 dalyvių

1 Eividas Stankevičius Kaunas
2. Arnoldas Baranovas Vilnius
3. Lukas Senkaitis Marijampolė
3. Julius Matuzevičius Vilnius-Joniškis

98 kg/6 dalyviai

1 Vilius Laurinaitis Vilnius-Joniškis
2. Romas Fridrikas Vilnius-Visaginas
3. Dominykas Gorbonosovas Vilnius
3. Deividas Jokšas Klaipėda

130 kg / 9 dalyviai

1 Mantas Knystautas Vilnius-Klaipėda
2. Marijus Grygelis Šiaulių rajonas
3. Artūras Jankauskas Klaipėda
3. Erikas Čerepokas Panevėžys

 

Laisvosios imtynės

57 kg / 2 dalyvi
ai

1. Svajūnas Šakys Šiauliai – Pagėgiai
2. Donatas Pliuškevičius Šiauliai

61 kg / 6 dalyviai

1 Andrius Žekas Raseiniai
2. Domas Krikščiūnas Anykščiai
3. Nidas Verbickas Alytus
3. Artemij Petrov Klaipėda-Klaipėdos rajonas

65 kg/ 8 dalyviai

1 Šarūnas Jurčys Klaipėda-Kelmė
2. Tomas Baracevičius Klaipėda – Vilkaviškis
3. Mindaugas Greičaitis Kaunas
3. Lukas Lipnickas Šiauliai – Raseiniai

70 kg / 11 dalyvių

1 Artiomas Auga Pagėgiai
2. Gytis Jovaiša Šiauliai – Pagėgiai
3. Gvidas Narmontas Raseiniai
3. Gvidas Rubežius Klaipėda

74 kg/ 10 dalyvių

1 Andrius Mažeika Klaipėda
2. Denis Širvaitis Pagėgiai
3. Dovydas Bušeckas Klaipėda-Klaipėdos rajonas
3. Dominykas Viliušis Raseiniai

86 kg/12 dalyvių

1 Domantas Pauliuščenko Raseiniai-Kelmė
2. Mantas Adomaitis Šiauliai – Pagėgiai
3. Augustas Bagdonas Vilkaviškis
3. Aurimas Kuoris Kelmė

97 kg/6 dalyviai

1 Edgaras Voitechovskis Klaipėda
2. Lukas Krasauskas Klaipėda-Vilkaviškis
3. Edvin Bagdzevič Vilnius
3. Nedas Rasiulis Radviliškis

125 kg/8 dalyviai

1 Erik Bizunovič Vilnius
2. Linas Povilaitis Kaunas
3. Šarūnas Gulbinas Joniškis
3. Saulius Urbonas Joniškis

 

Moterų imtynės

48 kg/4 dalyvės

1 Emilija Sudarytė Šiaulių sporto gimnazija
2. Vidmantė Kavaliauskaitė Anykščiai
3. Samanta Pantelaitytė Šiaulių sporto gimnazija

53 kg/ 4 dalyvės

1 Ekaterina Pičkovskaja Šiauliai
2. Vaida Puidaitė Vilkaviškis
3. Kamilė Šernauskaitė Šiaulių s.g. – Joniškis

55 kg / 8 dalyvės

1 Kristina Domikaitytė Anykščiai
2. Ineta Dantaitė Šiaulių s.g. – Joniškis
3. Laura Stanelytė Šiaulių sporto gimnazija
3. Eglė Valčiukaitė Kaunas

58 kg/ 5 dalyvės

1 Deimantė Butavičiūtė Šiauliai
2. Viktorija Augustauskaitė Šiaulių sporto gimnazija
3. Evelina Dūdėnaitė Kupiškis

60 kg / 7 dalyvės

1 Tatjana Bokchan Šiauliai
2. Darja Matvejeva Klaipėda
3. Karolina Latožaitė Kupiškis
3. Valdonė Burkytė Šiaulių sporto gimnazija

63 kg / 6 dalyvės

1 Auksė Rutkauskaitė Šiaulių sporto gimnazija
2. Rimgailė Čeponytė Anykščiai
3. Justina Čekatavičiūtė Šiaulių sporto gimnazija

69 kg / 5 dalyvės

1 Kamilė Gaučaitė Šiauliai-Kaunas
2. Viktorija Buinauskaitė Anykščiai
3. Neringa Remeikaitė Šiaulių sporto gimnazija

75 kg / 4 dalyvės

1 Greta Čeponytė Anykščiai
2. Tatjana Fiodorova Vilnius
3. Miglė Maslauskaitė Alytus

Valdo Malinausko nuotraukos

Varžybų protokolai

Graikų-romėnų imtynės
59 kg 66 kg 71 kg 75 kg 80 kg 85 kg 98 kg 130 kg

Moterų imtynės
48 kg 53 kg 55 kg 58 kg 60 kg 63 kg 69 kg 75 kg

Laisvosios imtynės
57 kg 61 kg 65 kg 70 kg 74 kg 86 kg 97 kg 125 KG