Gardine (Baltarusija) vykusiame tarptautinis jaunių laisvųjų imtynių turnyre pirmą vietą iškovojo Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinis Vadimas Babuškinas (63 kg, 20 dalyvių).

Antrąsias vietas užėmė tos pačios gimnazijos auklėtinis Ugnius Simanauskis (69 kg, 14 dalyvių) ir kelmiškis Klaidas Pluščiauskis (85 kg, 8 dalyviai).

Bronzos medalius laimėjo vilkaviškiečiai Domas Ližaitis (38 kg, 6 dalyviai) bei Karolis Grigelaitis (38 kg, 12 dalyvių), Gvidas Jovaiša (50 kg, 4 dalyviai, Šiaulių sporto gimnazija) ir raseiniškis Leandras Nutautas (63 kg, 20 dalyvių).

Tarptautiniame turnyre kovojo 110 atletų iš Latvijos, Lietuvos, Ukrainos ir Baltarusijos.

Mūsų šalies sportininkus varžyboms ruošė treneriai Renatas Dijokas, Mindaugas Jurkynas, Valdas Grišius, Nerijus Peleckis ir Andrejus Iljinas.