Tarptautiniame imtynių turnyre Vilniuje aukso medalius iškovojo G.Jovaiša, K.Gaučaitė ir M.Knystautas (nuotraukos, rezultatai, varžybų protokolai)

Vilniuje vykusiame XVI-ame tarptautiniame pasaulio čempiono Rimanto Bagdono imtynių turnyre mūsų šalies atstovai iškovojo tris aukso medalius.

Moterų imtynių jaunių varžybose visas varžoves įveikė Kamilė Gaučaitė  (70 kg),  Gvidas Jovaiša (54 kg) buvo pajėgiausias jaunių laisvųjų imtynių turnyre, o U23 graikų-romėnų imtynių turnyre triumfavo Mantas Knystautas (130 kg).

Turnyre Vilniuje kovojo 33 merginos, 28 laisvūnai ir 92 klasikai iš Latvijos, Estijos, Suomijos, Norvegijos, Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos ir Lietuvos.

Varžybų protokolai: 2017 m. R.Bagdono tarptautinio turnyro protokolai

Moterų imtynės –  jaunės

Svorio kategorija iki  52 kilogramų.

  1. Natalija Varakina                 BLR 
  2. Jekaterina Jermolovska      LAT
  3. Marija Plaser                        EST

  Svorio kategorija iki  56 kilogramų.

  1. Irina Žuravliova                   BLR 
  2. Rumina Mamedova             LAT
  3. Viktorija Augustauskaitė    LTU   Šiauliai

 Svorio kategorija iki  65 kilogramų.

  1. Kristina Sazykina                BLR 
  2. Auksė Rutkauskaitė            LTU   Šiauliai
  3. Alina Antipova                     LAT

  Svorio kategorija iki  70 kilogramų.

  1. Kamilė Gaučaitė                LTU  Šiauliai
  2. Elma Zeidlerė                     LAT
  3. Rimgailė Čeponytė             LTU   Anykščiai

Laisvosios imtynės – jauniai

 Svorio kategorija iki  54 kilogramų.

  1. Gvidas Jovaiša                      LTU  Šiauliai
  2. Danil Lagodskij                     RUS
  3. Anar Azurmanov                   RUS

Svorio kategorija iki  58 kilogramų.

  1. Davis Rimševics                    LAT 
  2. Raul Atoka                              BLR
  3. Vladimir Rafaenko                RUS

Svorio kategorija iki  63 kilogramų

  1. Dzianis Salavei                     BLR 
  2. Deividas Pečiulis                  LTU  Šiauliai
  3. Glebs Danilovs                     LAT

Svorio kategorija iki  69 kilogramų.

  1. Danil Amelyančik              BLR 
  2. Ugnius Simonaitis                LTU  Šiauliai
  3. Eivydas Okunis                     LTU  Vilkaviškis

Graikų romėnų imtynės U–23

Svorio kategorija iki  59 kilogramų

  1. Ismail Alyev                        BLR 
  2. Lauri Mahonen                  FIN
  3. Gytis Kulevičius                 LTU  Vilnius

Svorio kategorija iki  66 kilogramų.

  1. Jury Kankov                       BLR 
  2. Kristupas Šleiva                 LTU
  3. Konstantin Dzivačenko     BLR

Svorio kategorija iki  71 kilogramų.

  1. Ruslan Ahamalyev           BLR 
  2. Matias Lipasti                    FIN
  3. Nikita Masjuks                     LAT

Svorio kategorija iki  75 kilogramų.

  1. Nikko Erkola                          FIN 
  2. Schuai Mamedov                  BLR
  3. Paulius Galkinas                   LTU  Vilnius

Svorio kategorija iki  80 kilogramų.

  1. Yahor Kasiankov                  BLR 
  2. Stanislav Šafarenka           BLR
  3. Vili Ropponen                       FIN

Svorio kategorija iki  85 kilogramų.

  1. Zachar Dmitrijenko         BLR 
  2. Filip Kazimiechak            POL
  3. Igor Jaraševič                   BLR

Svorio kategorija iki  98 kilogramų.

  1. Arvi Salovainen                       FIN 
  2. Arsen Syčev                           BLR
  3. Romas Fridrikas                     LTU  Vilnius

Svorio kategorija iki  130 kilogramų.

  1. Mantas Knystautas             LTU  Vilnius
  2. Rafal Ploviec                         POL
  3. Pavel Rudakov                     BLR