Czarny Bore vykusiame Lenkijos imtynių taurės turnyre  Viktorija Augustauskaitė (58 kg) laimėjo keturias kovas iš penkių ir iškovojo bronzos medalį.

Varžybų debiutas Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinei susiklostė nesėkmingai. Šiaulietė pirmoje imtyje nusileido italei De Vitai Morenai. Kitose dvikovose Viktorija ant menčių paguldė lenkaites Nataliją Kundegórską ir  Wiktorią  Zmudą bei prancūzę Paulinę Delbecq. Mažajame finale V.Augustauskaitė rezultatu 11:8 įveikė Gabrielą Karyś iš Lenkijos ir iškovojo turnyro bronzą.

„Tai svariausias Viktorijos pasiekimas karjeroje. Tokio aukšto lygio varžybose užimti trečią vietą išties fantastiškas rezultatas“, – džiaugsmo netramdė rinktinės treneris Aivaras Kaselis. – Nemažiau pagyrimų nusipelnė ir kitos komandos panelės: Gabija Dilytė, Vestina Danisevičiūtė, Kamilė Šernauskaitė, Kamilė Statkutė, Kornelija Zaicevaitė ir ypač  Auksė Rutkauskaitė. Taip, ji nepateko į trejetuką, tačiau čia tas atvejis, kuomet negėda už nelaimėtas kovas.“

Auksė Rutkauskaitė svoryje iki 63 kilogramų atkakliose dvikovose rezultatu 4:5 nusileido Europos jaunių čempionei bei pasaulio jaunių čempionato prizininkei Kristinai Sazykinai iš Baltarusijos bei Europos U23 čempionato penktos vietos laimėtojai Viktorijai Felho iš Vengrijos (4:6), tačiau įveikė patyrusią Europos čempionato prizininkę baltarusę Hanną Sarkut (7:5).

Tuo pat metu mieste vykusiame „Czarny Bor Open“ jaunių turnyre sėkmingiausiai startavo penktą vietą užėmusi Gabija Dilytė (49 kg)

Mūsų šalies komandas varžyboms ruošė treneriai Aivaras Kaselis ir Andrius Stočkus.

Lenkijos taurės varžybose kovojo 89 imtynininkės, o „Czarny Bor Open“ turnyre grūmėsi  net 215 jaunų sportininkių iš Prancūzijos, Vokietijos, Austrijos, Švedijos, Italijos, Vengrijos, Azerbaidžano, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Čekijos, Kroatijos ir Lietuvos.