Kouvoloje (Suomija) vykusiame XXXIX tarptautiniame Hermano Kare graikų-romėnų imtynių turnyre Justas Petravičius ir Mantas Knystautas ir iškovojo varžybų aukso medalius, o Lietuvos rinktinė iškovojo pirmą vietą tarp 21 komandos! Tai didžiausias mūsų šalies imtynininkų pasiekimas šio beveik 40 metų vykdomo turnyro istorijoje.

Svoryje iki 60 kilogramų Justas Petravičius įveikė komandos draugą Gytį Kulevičių, užtikrintai  14 : 7nugalėjo suomį Juuso Latvalą ir nepaliko vilčių Rusijos atletui Dovudžonui Toševui bei Perhonui Kiriui iš Suomijos (abi dvikovos baigėsi ankščiau laiko rezultatu 8:0).

Svorio kategorijoje iki 130 kilogramų lengviausio komandos draugo sėkmę pakartojo sunkiasvoris Mantas Knystautas. Pirmoje kovoje klaipėdietis įveikė pagrindinį varžovą Oskarą Marviką iš Norvegijos (5 : 0), vėliau aktyviomis atakomis rezultatu 7:0 palaužė suomio Konsto Mäenpää gynybą, o trečiame rate nepaliko vilčių Arturui Vititinui iš Estijos (8:0) ir trečius metus paeiliui iškovojo Hermano Kare turnyro aukso medalį.

Sidabro apdovanojimą iškovojęs 2012 metų pasaulio jaunimo čempionas Vilius Laurinaitis (97 kg) nusileido Europos jaunimo čempionui ir pasaulio jaunimo čempionato prizininkui Arviui Savolainenui iš Suomijos (3 : 5), tačiau nugalėjo rusą Aleksandrą Badaniną (8 : 5) ir estą Keviną Baumanną (6 : 4).

Lietuvos komandos apdovanojimų paletę bronzos papildė Paulius Galkinas ir Kristupas Šleiva.

P.Galkinas 1/8 finalo ant menčių paguldė Tomį Eroneną (Suomija), o kitame etape nepasigailėjo dar vieno Suomijos atstovo Artjomo Šapovalovo (9:0). Deja, trečio Suomijos imtynininko įveikti nepavyko – pusfinalyje klaipėdiečiui koją pakišo 2014-tų metų pasaulio jaunių čempionas Matias Lipastis (0:4). Imtyje dėl trečios vietos Paulius pranoko ukrainietį Volodimirą Jakovlevą (6:0).

Kristupas Šleiva (67 kg) kvalifikacijoje „švariai“ nugalėjo Anttį Lindgreną, o ketvirtfinalyje privertė pasiduoti Jonį Komppą (8:0). Pusfinalyje Kristupas nusileido Andrėjui Kulykui iš Ukrainos (0 :8). Bronzos medalio likimas sprendėsi dvikovoje tarp K.Šleivos ir treniruočių partneriu Ričardu Ivanovu. Šioje akistatoje pranašesnis buvo Kristupas, kuris užėmė trečią vietą. Ričardas Ivanovas tenkinosi penktąja vieta.