Anykščių laisvalaikio ir pramogų komplekso „Nykščio namai” sporto salėje vyko tarptautinis moterų imtynių turnyras, skirtas pirmajam klubo pirmininkui Vytautui Šidlauskui atminti. Renginio metu taip pat buvo paminėtas rajono graikų-romėnų imtynių klubo „Ąžuolas” veiklos dvidešimtmetis ir 70-mečio proga pasveikintas ilgametis Anykščių imtynių treneris Eligijus Dulevičius.
Trys mūsų šalies imtynininkės – trakiškė Gabrielė Baido (38 kg), Julita Ivanauskaitė (50 kg) iš Anykščių ir kaunietė Neda Vildžiūtė (48 kg) – tapo turnyro nugalėtojomis.

Lietuvos atlečių apdovanojimų kraitę papildė „sidabrą“ iškovojusios anykštėnės Vidmantė Kavaliauskaitė (53 kg), Gabrielė Dilytė (60 kg) ir Viktorija Buinauskaitė (virš 65 kg).

Bronzos medaliais pasipuošė Saulė Domanskytė (28 kg), Anelė Kavaliauskaitė (58 kg), Ema Kacinskaitė (41 kg), Kristina Varnaitė (virš 60 kg) ir Greta Karosaitė (65 kg).

Latvės, vedamos ryškiausios turnyro dalyvės, Europos jaunių čempionatų nugalėtojos bei prizininkės, Jekaterinos Jermalonokos (58 kg) iškovojo penkis varžybų aukso medalius.

Kituose svoriuose čempionėmis tapo: latvės Anastasija Petrova (25 kg), Marija Sokolova (31 kg), Viktorija Kreipane (virš 51 kg) ir Ramina Mamedova (65 kg), ukrainietės Salomėja Macejik, Viktorija Žilko (41 kg), Viktorija Pavliučenko (45 kg), Aliona Pilipčiuk (44 kg) ir Ina Bugaj (60 kg), estės Heili Titus (53 kg) ir Marta Pajula virš (65 kg) iš Estijos bei lenkė Wiktoria Pawlowska (virš 60 kg).

Tarptautiniame turnyre Anykščiuose kovojo 73 imtynininkės.