G.Jovaiša – imtynių turnyro Estijoje laimėtojas

Viljandyje (Estija) vyko XX-as tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras, skirtas tragiškai žuvusio Estijos imtynininko Kullo Koiv atminimui.

Pirmą vietą iškovojo Gvidas Jovaiša (57 kg, Šiauliai).

Sidabro medalius laimėjo Deividas Pečiulis (65 kg) ir Vadim Babuškin (70 kg) iš Šiaulių bei raseiniškiai Dominykas Viliušis (79 kg) ir Nedas Urniežius ( 125 kg).

Trečiąsias vietas užėmė Andrius Žekas (61 kg) iš Raseinių ir šiaulietis Ugnius Simanauskis (74 kg).

Sportininkus varžyboms ruošė treneriai Valdas Grišius ir Renatas Dijokas.

Turnyre dalyvavo 36 imtynininkai iš Suomijos, Latvijos, Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos, Estijos ir Lietuvos.

57 kg Vardas/pavardė 3 Participants
1. Gvidas Jovaisa Šiauliai
2. Arturs Purins Läti Kundzina
3. Arturs Karabans Läti
65 kg Vardas/pavardė 10 Participants
1. Daniil Amelyanchuk Valgevene
2. Deividas Peciulis Šiauliai
3. Arseni Zur Valgevene
3. Denis Solovei Valgevene
5. Svajunas Sakys Šiauliai
5. Marek Kütt / Tääksi SK Nipi
7. Valts Edvards Lutkevics Läti Kundzina
8. Miks Jencitis Gulbene Wrestling
9. Jami Järvinen Soome
10. Leandras Nutautas Raseiniai
70 kg Vardas/pavardė 11 Participants
1. Nikita Savchenkov Valgevene
2. Vadim Babuskin Šiauliai
3. Aliaksandr Kurishta Valgevene
3. Miska Suhonen Soome
5. Mark Garais Jelgavas Novada
5. Artem Auga Kaliningrad
7. Kristians Aleksejevs Läti Bauska
8. Vladislav Khorolskyi Ukraina
9. Elmar Braks JMM
10. Gytis Jovaisa Šiauliai
11. Kristofers Muizuens Läti Bauska
79 kg Vardas/pavardė 5 Participants
1. Ali Khuzheiry Valgevene
2. Vilius Dominykas Raseiniai
3. Andrei Kalenik Valgevene
4. Jone Nieminen Soome
5. Dmitry Khakala Valgevene
86 kg Vardas/pavardė 2 Participants
1. Ville Heino Soome
2. Artjoms Sumakovs Läti
97 kg Vardas/pavardė 2 Participants
1. Edgars Spurins Läti
2. Olegs Gorkins Läti Daugavpils
125 kg Vardas/pavardė 3 Participants
1. Konstantin Mermanishvili Valgevene
2. Nedas Urniezius  Raseiniai
3. Vjaceslavs Lebedjoks Läti Daugavpils