Klaipėdoje vyko tarptautinis graikų-romėnų imtynių jaunių-jaunučių turnyras ir atviros miesto vaikų pirmenybės, skirtos Lietuvos kariuomenės ir visuomenės dienai paminėti bei Lietuvos studentų čempionatas

Į tradicinį turnyrą atvyko 194 dalyviai iš Ukrainos, Baltarusijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos, tarp kurių buvo Europos jaunių čempionato prizininkų bei dalyvių.

Turnyre dominavo uostamiesčio sportininkai. Šeimininkai iškovojo 26 medalius.

Atvirose miesto vaikų pirmenybėse varžėsi mažiausi atletai svorio kategorijoje iki 23 kg. Visus medalius susižėrė jaunieji klaipėdiečiai, o nugalėtoju tapo Benas Motiejauskas. Sidabrą iškovojo Sajanas Potapenko, o bronza pasipuošė Ivanas Agafonovas ir Povilas Šeškevičius.

Kaip ir kasmet žiūrovų dėmesį kaustė „Mizgaičio taurės“ turnyras, kuriame absoliučioje kategorijoje varžėsi pajėgiausi šalies sunkiasvoriai. Nugalėtoju tapo klaipėdietis Mantas Knystautas, kuris varžovams nepaliko jokių šansų. Antrą vietą iškovojo vilnietis Vilius Laurinaitis, o trečią – Romas Fridrikas iš Vilniaus.

Paraleliai vyko ir Lietuvos studentų čempionatas. Susumavus rezultatus, nugalėtoju tapo Klaipėdos universitetas (78 taškai, vadovė G. Avižonienė). Antrą vietą užėmė VGTU (45 taškai, vadovas A. Šulinskas). Bronzos medalius iškovojo MRU studentai (34 taškai, vadovas G. Bukauskas).

Svorio kategorijose nugalėtojais tapo: KU studentai Tomas Baracevičius (67 kg) ir Gvidas Rubežius (77 kg), LSU studentas Donatas Gudmonas (87 kg), MRU studentai Vilius Laurinaitis (97 kg) ir Mantas Knystautas (130 kg).

Sidabrą iškovojo VGTU studentai Rustam Jusupov (67 kg), Rokas Neiberka (77 kg) ir Benas Keršys (97 kg), LSU studentas Tauras Liaugminas (87 kg), KU studentas Rokas Šarpnickas (130 kg).

Bronzą laimėjo KU studentai Dovydas Bušeckas (77 kg) ir Mantas Kairys (97 kg).