Makedonijos sostinėje Skopjėje vykstančiame Europos jaunių imtynių čempionate kovas baigė laisvųjų imtynių stiliaus atletai.

Mūsų atstovavo Gvidas Jovaiša (55 kg, 21 dalyvis), Deividas Pečiulis (65 kg, 22 dalyviai) ir Vadimas Babuškinas (71 kg, 22 dalyviai).

Visi Lietuvos imtynininkai kovas pradėjo kvalifikaciniuose turnyruose, o pirmą etapą įveikė G.Jovaiša ir D.Pečiulis.

D.Jovaiša rezultatu 6:5 nugalėjo rumuną Alexandru Ioaną Mateą, tačiau 1/8 finalo 2:13 nusileido baltarusiui Anatolijui Hramykai.

N.Pečiulis surietė į ragą, tiesiogine prasme, italą Francesco Masottį, bet aštuntfinalyje neprilygo Tolgai Akyuzui iš Turkijos (0:8).

Turkiško barjero neperkopė ir vienas perspektyviausių šalies jaunųjų imtynininkų Vadimas Babuškinas, kuriam įtemptoje dvikovoje teko pripažinti Muhametto Cavuso pranašumą (1:5). Vadimas užėmė 15 vietą, tuo tarpu kitų atletų pozicijos paaiškės po trečiadienį vakare vyksiančių finalų.