Vestere (Švedija) vykusiame Europos Šiaurės šalių imtynių čempionate mūsų šalies imtynininkės iškovojo visų spalvų apdovanojimus.

Šiaulių sporto mokyklos „Atžalynas” ir  Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinės į namus parvežė penkis medalius – tai geriausias imtynininkių pasirodymas Šiaurės šalių čempionate.

Čempionato nugalėtoja tapo daugkartinė Europos ir pasaulio medalininkė Danutė Domikaitytė (iki 68 kg).

Sidabro medalį iškovojo Europos ir pasaulio jaunių bronzos medalių laimėtoja Kamilė Gaučaitė (iki 76 kg).

Trečiąsias vietas užėmė Giedrė Blekaitytė (iki 62 kg), Kornelija Zaicevaitė (iki 59 kg) ir Viktorija Augustauskaitė (iki 57 kg).

Varžybose kovojo imtynininkės iš Norvegijos, Švedijos, Suomijos, Danijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos.