Europos U23 imtynių čempionatas, Stambulas (Turkija). Moterų imtynės. Danutė Domikaitytė (68 kg) prieš Chanum Velijevą iš Rusijos (1 ratas).

Pernai rusė sušlavė visus įmanomus titulus – be pasaulio ir Europos jaunimo čempionato aukso ji laimėjo savo šalies nugalėtojos titulą. Akivaizdu, kad jos taikiklyje buvo Danutės kojos. Taip ir nutiko – per pirmas dvi minutes dvi atakos į kojas varžovei buvo sėkmingos. Danutė kontroliavo teritoriją, bet Velijeva gan tiksliai spyriojosi. Antrame kėlinuke Danutė atsidūrė kritinėje situacijoje, kuomet trečiąsyk prasileido kojas (0:8). Visgi lietuvaitė nenukabino nosies ir surado savo progą atakai – plačiu mostu užvertė rusę ir sumažino atsilikimą iki keturių taškų. Nuožmus mūšis tęsėsi iki paskutinės sekundės. Rusė vos bespėjo atsimušinėti, buvo nubausta, bet pergalei jau neužteko nei laiko, nei taškų. Pirmas ratas pralaimėtas 5:8.